STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SAURON
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

22.10.2014

Zza schroniskowych krat wygląda Sauron...Młodziak, ok. 2 lat. Nie znamy jego historii ale wiemy, że schronisko to nie miejsce dla boksera...

Relacja Basi:

"Elu,

podsyłam Ci zdjęcia boksera, który czeka na dom w schronisku.

Chłopak jest przecudownej urody, młodziak.
Nie byłam u niego i nie poznałam go osobiście, jednak dziewczyny uważają, że jest kochany i spragniony kontaktu z człowiekiem, aczkolwiek wszystko na jego zasadach- potrafi pokazać swoje niezadowolenie z powodu np czyszczenia uszu ;)"
Sauron jest już gotowy do adopcji i z utęsknieniem wygląda domu...
Może czeka, aż go zauważysz?
25.10.2014
Sauron przeszedł pod naszą opiekę i zamieszkał w domu tymczasowym :) Bokser bardzo lubi podróżować samochodem, rozgląda się i podziwia krajobrazy. Jest bardzo całuśny i sympatyczny.
18.11.2014
Sauron nie szuka już domu. Dom dla niego znalazł się w mgnieniu oka. Cudny Sauron zamieszkał we Włocławku.
Relacja z nowego domu:
"Witam  Pani Elu, skrobnąłem coś o Sauronie :


Relacja z nowego domku SAURONA;

W momencie, gdy Sauron wszedł tylko do domu, przez minutę zwiedził mieszkanie i od razu znalazł sobie rozesłane łóżko, na które się wpakował i usnął, usnął czując się chyba bezpiecznie, bo spał bardzo twardo. Gdy się obudził, zaczęło się mizganie, tulenie, lizanie wszystkich domowników... miłości nie było końca, tak naprawdę to cały czas Sauron musi się przytulać mimo, że ma duże wygodne posłanie, to rzadko w nim zalega, no chyba że po długim spacerze. Sauron robi wrażenie jakby wszystko rozumiał i chciałby się "odwdzięczyć" za to co mu dajemy, kilkukrotne pokazanie mu jakiejś sztuczki nagradzane smakołykiem powoduje, że już ją umie i pamięta... sam nauczył się otwierać wszystkie drzwi tak, że nie ma możliwości gdzieś go nie wpuścić, wybiera sobie z kim i kiedy będzie spał. Na spacerach na początku ciągnął ale też szybko nauczył się chodzić nie ciągnąc, do psów jest przyjazny do momentu gdy, któryś nie zacznie awantury i wtedy nie pozostaje dłużnym, nie lubi tylko psów, które atakują zza ogrodzenia. Jeszcze, choć coraz mniej ogląda się za samochodami i chce zerknąć do środka jakby kogoś szukał :( . Na działce za miastem jak mogę go póścić bez smyczy to istny wulkan energi, nie zwalnia ani na chwilę, a potem w domu odsypia kilka godzin. Sauron jest naprawdę kochany i wprowadził do naszego domu mnóstwo radości i miłości, której trochę brakowało po odejściu za TM Tigera. dziękujemy. :) Pozdrawiam gorąco Andrzej"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.