STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ROCKY
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT Warszawa
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

07.11.2014

Rocky został przekazany naszej Fundacji z powodu dysplazji. Bokser przyjechał do lecznicy, wykonano mu RTG kaltki piersiowej z powodu silnego kaszlu i odkrztuszania białej piany. Zdjęcia wykazały zapalenie dróg oddechowych, pies dostał antybiotyk, za tydzień wizyta kontrolna. Rocky został zaczipowany, pobrano mu również krew do badania.

Rocky zamieszkal w domu tymczasowym w Warszawie.

16.12.2014

Rocky przeszedł kilka dni temu zabieg kastracji i usunięcia guzka z łapy. Guz został wysłany do badania histopatologicznego do Niemiec.

Opiekunowie z domu tymczasowego boksera podjęli decyzje, że zostaje u nich na stałe.

Relacja:

"Rocky to cudowny, żywiołowy psiak. Przepełniony pozytywną energią, ciągle chce się bawić zachęcając do tego wszystkich domowników :) Rozdaje buziaki na prawo i lewo, rano wita całusami  wszystkich domowników, kocha wszystko dookoła. Jest bardzo poukładanym psem, sygnalizuje potrzebę wyjścia na spacer. Spacery z nim to sama przyjemność..

Rocky jest bardzo  "ciekawskim" psem, wejdzie w każdy kąt, obwąchując wszystko co napotka na swojej drodze, merdając przy tym śmiesznie ogonkiem. Gdy tylko ma chęć troszkę poszaleć, przynosi swoją ulubioną zabawkę i zachęca do wspólnej zabawy, zaczepiając łapką. "

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.