STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
TOGA
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT Łódź
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

10.11.2014

Toga została przygarnięta jakiś czas temu przez Panią Joannę, niestety nie mogła u niej zostać na stałe, zostaliśmy poproszeni o pomoc dla boskerki.

Toga przeszła w Sobotę pod opiekę naszej Fundacji, przyjechała od razu do lecznicy, gdzie została zaczipowana i zaszczepioa przeciwko chorobom wirusowym.

Dziękujemy Panu Waldkowi i Panu Jurkowi za pomoc w transporcie.

Relacja Germaine:
"Kiedy Pan Waldek wszedł z Togą do lecznicy, zamarłam na chwilę: tak bardzo była podobna do Xeny. Przerażona, smutna, zagubiona. Pozwoliła się zbadać bez problemu. Sunia jest wysterylizowana."

Toga zamieszkała w domu tymczasowym u Pani Grażyny, opiekunką bokserki Tosi, która jakiś czas temu miała bardzo duże problemy skórne.

23.11.2014

Pani Grażynka, opiekunka z domu tymczasowego Togi podjęła decyzję, że bokserka zostaje u niej na stałe.

Relacja:

"Toga to przekochana boksiowa dziewczynka. Jest z nami od kilku tygodni, a już zawojowała nasze serca do granic możliwości. Toga jest bardzo grzeczna, szybko uczy się nowych rzeczy. Jak na bokserkę przystało mimo iż ma swoje posłanko to najlepiej lubi spać na kanapie, na fotelu i oczywiście z nami. Dzielą się kanapą razem z naszą rezydentką Tosią, coraz lepiej się ze sobą dogadują. Toga lubi się przytulać, rozdaje całuski, bardzo ładnie aportuje i jest czujna za kilka psów - pilnuje nas - czyli swojego stada. Przez minione dni nie było większych problemów - ma aspiracje do miana psa idealnego. Zostaje z nami na stałe jako nowy członek Naszej Rodziny!

Pozdrawiamy serdecznie wraz z Tosią i Togą"

07.12.2015
Dostaliśmy relację z domu Togi:
"Przesyłamy trochę fotek. Alaskan to sunia nowych sąsiadów (Sita). Prym w tym towarzystwie wiedzie Toga ze swoim "kijkiem"
Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na odwiedziny.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.