STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
HUGO
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT Wrocław
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

18.11.2014

Kolejny bokser potrzebujący natychmiastowej pomocy...

Kolejny porzucony, niepotrzebny nikomu pies...czeka w schronisku...

"Hej,

Hugo musiał długo się błąkać. Był na granicy wyczerpania, kiedy do nas przyjechał. Na jego ciele widać ślady pogryzienia, na szczęście rany nie są głębokie. Hugo jest spokojny, nieśmiały, cierpliwy. Uwielbiam go:)

Pozdrawiam"

I nic więcej mówić chyba nie trzeba...

Bardzo pilnie potrzebny dom dla cudnego Hugusia...

Może właśnie Ty czekasz właśnie na niego?

 

22.12.2014

Hugo przeszedł jakiś czas temu pod naszą opiekę i zamieszkał w domu tymczasowym pod Wrocławiem. Bokser trochę chorował, bardzo kasłał ale po interwencji weterynaryjnej problem został zażegnany. Hugo dogaduje się z innymi psami i nie sprawia problemów.

 

23.02.2015

Hugo powinien chyba zmienić imię na szczęściarz :) bo właśnie smienił status na stronie i ma już swoją rodzinę na dobre i na złe :)

Relacja z domu Hugusia:
"Hugo jest najwspanialszym psem na świecie. Zna podstawowe komendy - siad, zostań oraz podaj łapkę, którą to każdemu podaje na przywitanie. Jest bardzo posłuszny, zawołany natychmiast przychodzi i jak to prawdziwy bokser uwielbia bieganie i zabawy. Kocha dzieci i świetnie dogaduje się z rezydentem Edziem. Jest od niego dużo większy i silniejszy, ale pozwala na to, żeby to Edzio rządził w domu. Hugo dogadał się nawet z sąsiadem zza płotu, owczarkiem niemieckim, Atosem. Atos nie przepada za Edziem, za to polubił Hugusia. Obwąchują się, merdają ogonami, biegają wzdłuż siatki, ale nie szczekają na siebie ani nie warczą. Chyba, że do zabawy przyłączy się Edzio...
Hugo jest zdrowy, ma wspaniały apetyt, przytył 3 kilogramy.
Opiekun Hugusia nie wyobraża sobie rozstania z tym cudownym bokserem, dlatego postanowił, że Hugo zostanie u niego na stałe."
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.