STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
TOKAJ
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT Warszawa
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

24.11.2014

Życie... nieodgadnione scenariusze, jakich nie wymyśli najlepszy reżyser, jakie mogłyby być fabułą niejednego filmu...

Czasem zupełnie nie zdajemy sobie sprawy z tego, co nas czeka... Czasem nie mamy większego wpływu na nasze życie, bo los decyduje za nas... Czasem wiemy, że może się coś wydarzyć, ale nie dopuszczamy takich myśli... Czasem... zostajemy całkiem sami, jak Tokaj po śmierci swojego Pana...

Wczoraj cudny bokser przeszedł pod naszą opiekę i zamieszkał w siedzibie fundacji. Los go doświadczył, ale zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby już nigdy nie spotkało go nic złego.

Tokaj dogaduje się z suniami, z psami bywa różnie. Troszkę szczeka w nowym miejscu, ale jest to raczej wynikiem dużego stresu, jaki przeżył w ostatnim czasie.

Relacja Germaine:

"Młody bokser, który dogaduje się z suniami, samców raczej nie toleruje. Do ludzi ufny, pozwala sobie zajrzeeć do uszu, zabrać miskę z jedzeniem. Nie chce zostać sam, szczeka i skacze na dzrwi. Kiedy ma przy sobie człowieka od razu się kładzie i jest spokojny."

i

25.11.2014

Tokaj był wczoraj w lecznicy na wizycie kontrolnej, pobrano mu krew, został zaszczepiony przeciw chorobom wirusowym. Bokser był bardzo spokojny, pozwolił się zbadać, siedział spokojnie, kiedy pobierano mu krew.

Wyniki krwi Tokaja są dobre, wkrótce zostanie umówiony zabieg kastracji.

01.12.2014

Tokaj zamieszkał kilka dni temu w domu tymczasowym u Pani Adrianny.
Bokser przeszedł dzisiaj zabieg kastracji. W związku z zapaleniem skóry podano mu antybiotyk. Przed znieczuleniem stwierdzono światłowstręt, bolesność gałek ocznych i ropno-śluzowo wysięk. Na 3 powiekach rozrost grudek chłonnych, przerośnięte grudki zeskrobano w premedykacji.

Relacja z domu tymczasowego:

"Po minionym tygodniu mogę powiedzieć, że Tokaj bardzo dobrze znosi u nas pobyt. Jest bardzo żywiołowym chłopakiem, uwielbia się bawić, szczególnie piłką od tenisa. Zna zasady dobrego wychowania, świadczy o tym poprawne chodzenie na smyczy, znajomość podstawowych komend typu „siad”, „leżeć”, „głos”. Jest to pies, który dosłownie lgnie do człowieka, uwielbia przebywać tam gdzie jest więcej osób. Niestety źle znosi do tej pory przebywanie sam na sam w domu, skakał na drzwi nawet, gdy wychodziliśmy na dosłownie 5 minut, ale wynikiem tego może być jeszcze lęk separacyjny po stracie swojego Pana. Często drapie się po klatce i brzuchu, nie wiemy co może być tego przyczyną."

01.07.2015

Tokaj zamieszkał w nowym domu u Pani Magdaleny w Łodzi.

Relacja z nowego domu:
"Tokaj ma się dobrze. Jest psem bardzo spokojnym, wymagającym ogromnej troski i czasu. Nie toleruje samotności. Nie pozwala się zostawiać nawet na niedługi czas w domu, wóczas w proteście zasikuje dywany i kanapy. Chce cały czas być z człowiekiem. Bardzo chętnie podróżuje samochodem."


Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.