STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
FELEK
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

24.11.2014

Felek czeka na dom w schronisku...Czeka na ludzi, którzy go już nigdy nie porzucą...

Relacja Basi:
"Felek to mix boksera.Ma ok.7/8 lat. Obecnie mieszka w schronisku. Niestety to już trzeci powrót do schroniska. Ten powrót złamał go psychicznie. Zawsze był bardzo wesołym i mega pozytywnym psem, a teraz jest smutny i zrezygnowany, mam nadzieję że to stan przejściowy.
Pierwszy raz do schroniska trafił z ulicy w marcu 2011r. w listopadzie 2011r. znalazł dom, ale nie na długo. Dom okazał się nieodpowiedzialny i w kwietniu 2012 Felek ponowie trafił do schroniska zwinięty z ulicy. Prawdopodobnie był potrącony, bo do schroniska trafił z urazem łapki. W schronisku miał zabieg - dekapitacje główki kości udowej tylnej prawej kończyny. Łapka została wyleczona i jest ok.
2 lata czekał w schronisku na następny dom, na następną szansę na normalne życie. W marcu 2014r. został adoptowany i cieszył się nowym domem, ale też nie długo. W październiku 2014r. znów trafił do schroniska zwinięty z ulicy. Ci fajni młodzi ludzie, którzy go adoptowali rozeszli się. Felek został z Panem, ale po jakimś czasie Pan musiał wyjechać do pracy za granicę i żeby Feluś nie trafił do schroniska oddał go koledze. Jak widać Feluś nie spodobał się koledze i wylądował na ulicy....
Feluś jest bardzo ufnym i pozytywnym psem, charakter boksiowy, kocha ludzi, ale ciągle trafia na niewłaściwych.
Felek nie toleruje kotów. Z psami się zgadza, ale nie z wszystkimi, suczki akceptuje. Na spacerkach bardzo grzeczny, bez problemu zostaje sam w domu.
Felek jest zaczipowany, zaszczepiony i wykastrowany. Jest zdrowy."

22.12.2014

Felek zamieszkał w nowym domu w Tarnowskich Górach.
Relacja:
"Felek dostał dziś największy prezent na świecie, jaki my wszyscy moglibyśmy sobie wyobrazic:)  wczoraj wypatrzyli go bardzo sympatyczni ludzie, dziś zawitali do nas ze swoimi córkami bliźniaczkami i Feluś pojechał do domu. Dziewczynki początkowo wystraszone, po paru chwilach na spacerze nie chciały go już oddać i krzyczały do taty: nie zaprowadzaj go taaaam- oczywiście chodziło i kojec w schronisku. Felek nie wiedział z wrażenia, co robić :)
Feluś pokazał się z jak najlepszej strony. Dziewczynki, choć malutkie, to pokazały,ze maja wielkie serducho dla piesków. Zachwyciły nas wszystkich :)
Państwo doświadczeni, nowy Pan bardzo dobrze sobie z nim radził. My ze swojej strony wszystko wytłumaczyliśmy, podaliśmy namiary, może się czegoś jeszcze o nim dowiemy. Obiecano nam,że na wiosnę nas odwiedzą. Feluś ładnie wskoczył do auta i wyruszył w nowa drogę i oby na zawsze został w domu. Trzymajmy wszyscy kciuki za naszego kochanego psiaka."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.