STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MANUEL
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Siedz. Fund.
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

25.11.2014

Manuel został zabrany przez nas wczoraj razem z bokserką Jupi ze schroniska na Paluchu. Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Wandzie Dejnarowicz za zaufanie.

Manuel pojechał prosto do lecznicy, opis badania:

W jamie ustnej nadziąślaki do usunięcia. W badaniu kału znaleziono jaja Isosspora, pies został odrobaczony. Badanie krwi jest w normie oprócz wyników tarczycowych, bokser ma niedoczynność tarczycy, musi dostawać hormon.

Manuel zamieszkał tymczasowo u Germaine.

Relacja Germaine:
"Manuel jest pięknym bokserem, dużym łagodnym misiem. Nie przejawia agresji do żadnych psów, jest posłuszny i karny. W domu przywitał się z Grubcią i Pyzunią, biegał po całym mieszkaniu i poznawał kąty. Pokazał swoją prawdziwą boksiową naturę  radość dopiero wtedy, kiedy wyszedł z lecznicy i przyjechał do domu."

26.11.2014

Manuel zamieszkał w kuchni razem z Pyzunią. Dogadał się też z innymi psami w domu, nie przepada tylko za kotami. Gania bezdomniaki, które przychodzą pod bramę na dokarmianie.
Bokser jest bardzo grzeczny, nic nie niszczy, nie szczeka, posłuszny, zna podstawowe komendy.
Uwielbia jeść i zawsze zajmuje strategiczne miejsce w kuchni przy miskach z karmą.

Manuel pilnie szuka domu tymczasowego lub stałego.

06.12.2014

Manuel nadal czeka na swój wymarzony dom.

Relacja Germaine:

"Manuel uwielbia zabawki, szczególnie piszczące piłeczki. Może się nimi bawić godzinami, testując naszą cierpliwość. Druga pasja to jedzenie, które pochałania w ciągu kilku sekund. Na zewnątrz od razu podbiega do bramy i sprawdza, czy nie ma kotów, za którymi nie przepada."

17.12.2014

Manuel czeka i czeka .... na swój dom i swojego człowieka. Po tym, jak wykończył piszczącego jeżyka, jego ulubioną zabawką stała się piszcząca kostka, z którą śpi i wychodzi na dwór.

08.04.2015

Manuel zamieszkał w nowym domu w Zielonce. Bokser ma do dyspozycji ogród po którym może się wyszaleć.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.