STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
JUPI
Wiek: 5-7
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Tęczowy Most

25.11.2014

Jupi została zabrana przez nas wczoraj razem z bokserem Manuelem ze schroniska na Paluchu.
Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Wandzie Dejnarowicz za zaufanie.

Bokserka pojechała od razu do lecznicy, ponieważ podejrzewano u niej problem z trzustką.
W lecznicy Jupi wykonano RTG klatki piersiowej, wyczyszczono uszy, obcięto pazurki.
Jupi miała również zrobione badanie USG jamy brzusznej oraz badanie krwi.
Na listwie mlecznej obecność guzów, wskazana sterylizacja wraz z mastectomią.

Relacja Germaine:
"W przeciwieństwie do spokojnego Manuela, Jupi to wesołe, żywe srebro, ciekawska, wszędzie jej pełno. Pieszczoch, od razu ładuje się na kolana i rozdaje buziaki. Do psów nie przejawia żadnej agresji, obecnie mieszka w pokoju razem z bokserem Pako, który mieszka u mnie tymczasowo.

26.11.2014

Witam, to ja Jupi, drobna boksereczka i powiem nieskromnie śliczna i słodka.
Uwielbiam się przytulać, jestem grzeczna, dogaduję się z innymi psami. Teraz mieszkam tymczasowou Pani Germaine, w pokoju razem z kolegą bokserem, ma na imię Pako, jest nam razem raźniej. Ale ja marzę o swoim włąsnym domu, marzę o człowieku, który mnie pokocha na zawsze i nigdy nie porzuci. I tak ładnie Państwa proszę o dom, naprawdę się bardzo staram....sami zobaczcie!

22.12.2014

Jupi nadal czeka na wymarzony dom, bokserka przytyła, uwielbia się przytulać, przynosi zabawki i zachęca do zabawy.

Relacja Germaine:
"Jupi jest skoczną, energiczną, wesołą bokserką. Podczas zabawy łapie za ręce, ale robi to bardzo delikatnie, ledwo dotykając fafelkami. Przynosi zabawki i wciska do ręki, najbardziej lubi sznury."

29.12.2014

Jupi przeszła kilka dni temu zabieg sterylizacji i mastectomii, bokserka czuje się dobrze i czeka na nowy dom...

12.01.2015

Jupi pojechała wczoraj do nowego domu do Raciborza. Dziękujemy Kasi za pomoc w transporcie z Warszawy do Częstochowy i Beacie i Leszkowi za transport z Częstochowy do Raciborza.

Relacja Beaty:

"Jupi pojechała do nowego domu :) Miałam przyjemność wieźć dziewczynkę do nowego, wyczekiwanego domku. W drodze Jupinka leżała grzecznie i cierpliwie czekała co ją spotka. Skradła mi serducho od momentu kiedy tylko Ją zobaczyłam. Nie dość, ze bardzo przypominała mi moją ukochaną Roksankę, która jest już za Tęczowym Mostem, to zachowanie też było mojej ukochanej suni. Ale nie tylko mnie na dzień dobry skradła serducho, bo jak się okazało nowej opiekunce pani Halinie też skradła serducho :) I o ironio losu dla pani Halinki też przypominała Jej zmarłą sunieczkę :) Na miejscu maleńka dostała michę dobrego jedzonka. Bez problemu dogadała się z tymczasowiczem Nero. Oczywiście w tym domu będzie rządzić Jupi :) Domek okazał się taki jak lubię czyli bardzo kochający skrzywdzone zwierzęta. Po wizycie wiem, że Jupinka do końca swoich dni będzie bezpieczna i kochana. Powodzenia maleńka, a my czekamy na relacje i zdjęcia."

27.06.2016

Dostaliśmy smutną informację o Jupi.

W dniu dzisiejszym (20.06.2016 ) odeszło za Tęczowy Most nasze SŁONECZKO -Emma/Jupi, adoptowana z Fundacji SOS Bokserom. Ostatnie 1,5 roku spędziła otoczona miłością i troskliwą opieką. Kochaliśmy ją i kochamy i nigdy nie zapomnimy.

Jeszcze wczoraj biegała za patykiem, wyskakiwała jak młode szczenię. Wieczorem już nie miała apetytu. Rano natychmiast poszłam z Nią do lekarza. Miała zrobione badania. Nic nie wskazywało na to najgorsze....Przyszła do domu po wizycie położyła się spać i....I we śnie tak cichutko odeszła.....Żegnaj nasz SKARBIE.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.