STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
HARRY
Wiek: 5-7
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Tęczowy Most

30.11.2014

I znów psia i ludzka tragedia... Znów, po latach wspólnego życia, pies szuka nowej przystani... Znów decyduje człowiek a pies, niczego nieświadomy, może jedynie ufnie patrzeć swoim opiekunom w oczy, nie spodziewając się, że jest wobec niego plan..., plan, który zwykle odbija się wielkim echem, plan, który oznacza smutek, żal i cierpienie...

Poproszono nas o pomoc w znalezieniu domku dla boksera. Harry ma 7 lat i bardzo potrzebuje nowego domku.

"Harry- to piękny bokser (samiec). Jest wykastrowany. Ma 7 lat- trudno uwierzyć, bowiem jest psem całkowicie zdrowym i aktywnym. Raz w swym życiu miał wypalaną małą, niegroźną kurzajkę oraz raz jakiś wirus, objawiający się rozwolnieniem.

Usposobienie/charakter:

Uwielbia zabawy na świeżym powietrzu oraz domowe wygłupy z ludźmi. Przyjaźnie nastawiony do każdego gościa, sąsiada, obcego napotkanego na ulicy. W domu pies jest bardzo spokojny, nie niszczy wyposażenia mieszkania, przyzwyczajony do pozostawania w domu sam (7-9 godzin). Większość czasu spędza na swoim posłaniu, zachęcony do zabawy- zawsze gotowy. Uwielbia spacery i zabawy z kijami, można go spuścić ze smyczy- nie ucieknie. Na smyczy prowadzi się spokojnie, nie ciągnie. Nie hałasuje- szczeka jedynie na dźwięk domofonu, dzwonka do drzwi. Uwielbia przebywać wśród ludzi. Nie nadaje się do domu, gdzie przebywają bardzo małe dzieci. Lubi jeździć samochodem oraz środkami komunikacji miejskiej. Lubi także kąpiel i szczotkowanie. Wobec ludzi nie przejawia agresji- można spokojnie go przytulać, czyścić uszy, pielęgnować, poklepywać."

 

Bardzo pilnie szukamy domu dla Harrego. Mamy czas do 20 grudnia.

15.12.2014

Harry przeszedł w sobotę pod naszą opiekę, zamieszkał w Łodzi u Pana Jurka.

Relacja:
"Przesyłam pierwsze zdjęcia. Pies ma się wyjątkowo dobrze i wygląda na niecierpiącego; chętnie się bawi, bardzo aktywny na spacerach, z wyczuciem bawi się z dziećmi."

22.03.2015

Harry zostaje na stałe u swoich opiekunów tymczasowych, nie moglibyśmy dla niego wymarzyć lepszego domu. Bokser stał się dla opiekunów lekiem po śmierci adoptowanego od nas Konga.

 

 

18.05.2016

Harry pozdrawia ze swojego domku :) Dostaliśmy nowe zdjęcia od jego opiekuna, Pana Jurka, dzięki któremu Harry jest kochany i bezpieczny.

27 Wrzesień 2018

Otrzymaliśmy bardzo smutną wiadomość z domu adoptowanego od nas Harrego. Bokser przeszedł za Tęczowy Most, pozostawiając swoją rodzinę w ogromnym żalu i smutku...

Pan Jerzy pisze tak:

"Odszedł kolejny kochany bokser..."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.