STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
NERO
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT Racib.
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

15.01.2015

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się o błąkającym się bokserze pod Raciborzem.
Relacja Beaty:
"Jak nie szukać psiaka jak mróz za oknem, a biedak nie ma co jeść i gdzie spać :(  Dzięki determinacji pani Halinki, która adoptowała Jupi pies jest bezpieczny w domu tymczasowym.  Pani Halinka  jeździła i szukała biedaka, aż w końcu znalazła Go i zabrała do siebie. Cóż można powiedzieć o Nero? Psiak ma około 5-6 lat. Jest bardzo wychudzony, przeziębiony i bardzo, ale to bardzo grzeczny. Bez problemu dogadał się z Jupi, która dojechała do domu stałego dwa dni później niż został wyłapany Nero. Jest psem bardzo karnym, reaguje na komendy, zachowuje czystość w domu i bez problemu zostaje sam. Teraz ma do towarzystwa Jupi, która już ustaliła sobie hierarchię w stadzie i rządzi Nim po swojemu :) A on słucha swoich dziewczyn, czyli Jupi i pani Halinki zapatrzony w swoje dziewczyny."

16.03.2015

Nero zostaje na stałe w domu tymczasowym, w którym znalazła też swoje miejsce na ziemi Jupi :)
Relacja z Raciborza Od pani Halinki :
"Od kilku miesięcy mamy w domu dwa największe szczęścia, chodzące radości,adoptowaną miłość. Emma i Nero to cudowne,najlepsze i najukochańsze pieski.Od razu ładnie się zaaklimatyzowały. Kiedy dostaliśmy Emmę była wygłodniała (ważyła zaledwie 23 kg ) i musiały być osobno karmione ponieważ Emma mogla rzucić się na Nero.Obecnie Emma wazy 29kg  i wciąż dopisuje jej apetyt,mogłaby jeść bez przerwy,podobnie jak Nero.Wszędzie zabieramy je ze sobą.Uwielbiają biegać w parku i chodzić na długie spacery,po powrocie są tak zmęczone ,że od razu zasypiają.Są bardzo energiczne i szaleją ze swoimi ulubionymi zabawkami. Nie wyobrażamy już sobie życia bez Emmy i Nero."


Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.