STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SARA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT Leszno
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

22.01.2015

Sara ma 4 latka, jakiś czas temu trafiła do schroniska, a listopadzie została adoptowana bezpośrednio ze schroniska.

Niestety sunia ponownie szuka domu, nie może zostać u obecnej opiekunki.

Sunia jest łagodna w stosunku do ludzi, nie przejawia agresji do psów ani kotów.
Sara PILNIE szuka domu.

 

31.01.2015

Kilka dni temu cudna Sara przeszła pod naszą opiekę. Jej opiekunka przekazała nam  ją w lecznicy, gdzie sunia przeszła wizytę kontrolną. Sara zamieszkała w domu tymczasowym w okolicach Leszna. Państwo przyjechali po nią ponad 300km, zakochali się w niej bez pamięci i szczęśliwi, z nowym członkiem rodziny wrócili do domu. Czekamy na relację i zdjęcia.

 

13.02.2015

Dostaliśmy nową relację z domu tymczasowego Sary.

Nowi opiekunowie piszą tak:

"25.01.2015r zabraliśmy Sarę w daleką podróż do nowego domu w zachodniej Polsce (ponad 400 km). Już pierwsze spotkanie z dziewczynką było bardzo pozytywne. Myślę, że przypadliśmy sobie do gustu już w kilka sekund. Po załatwieniu formalności zabraliśmy Sarę do naszych dzieci (przebywających w Warszawie) na obiad. Uciechy było co niemiara. Sara - tsunami energii i my, którzy 04.12.2014 straciliśmy Najukochańszą bokserkę Kreskę (nieuleczalna choroba nowotworowa). Zawładnęła nami wszystkimi od razu. Po południu wyjechaliśmy z Warszawy. Po podróży bez przygód, późno wieczorem, przybyliśmy do naszego domu. I od razu obawa: jaka będzie relacja z kundelkiem Juniorem oraz 5-ma kotami? Początkowo Sara niespokojnie obeszła i obwąchała wszystkie piętra domu i po kolacji grzecznie poszła spać na swój materacyk. I tu chcę nawiązać do poprzednich opiekunów Sary - od razu było widać, że sunia jest bardzo zadbana, zdrowa, pełna radosnej energii, a jednocześnie posłuszna. Wszystkie uwagi, które przekazała nam w liście poprzednia Pani opiekunka - sprawdziły się w 100%. Pragniemy wyrazić wielkie podziękowanie poprzedniej opiekunce Sary i jednocześnie pozdrowić serdecznie Ją i Jej rodzinę. Na pewno Sara często o Was myśli.
Po 2-ch dniach Sarę obserwowała przez 2 godziny Pani behawiorystka, która praktycznie nie miała większych uwag. Sunia po kilku dniach ustanowiła nową hierarchię w domu. Jedyną wadą było chodzenie na smyczy (ciągnęła zapamiętale). Zdecydowaliśmy się na zmianę obroży na szelki i Sara chodzi jakby była szkolona.
07.02.2015 sunia zapoznała się z zespołem weterynaryjnym, który będzie się nią opiekował. Spotkanie wypadło bardzo pozytywnie. Została zaopatrzona w leki na ekto i endo pasożyty (Bravecto i Cestem).
Sara Was pozdrawia z nowego domu."

24.05.2015
Sara, piękna Sara zostaje na stałe w domu tymczasowym. To było oczywiste, ale teraz możemy już to oficjalnie napisać :)
Relacja z domu Sary:
"Witam! Chcielibyśmy podzielić się z Państwem kilkoma informacjami na temat Sary, która 25 stycznia 2015 przyjechała z nami z Warszawy i zamieszkała we Wschowie. Nasza sunia jest, jak zresztą każdy bokser, wspaniała (naszej córki określenie - genialna). "Chowa" nam się bezproblemowo, jest dominantką wśród towarzystwa zwierzęcego w naszym domu. Prawie w całości wypełniła nam pustkę po stracie poprzedniej bokserki Kreski, która odeszła 04.12.2014r. Już w styczniu wiedzieliśmy, że Sara pozostanie z nami na zawsze, więc dzisiaj ogłaszamy to oficjalnie.
Bardzo przeżyliśmy odejście Luny, której ostatnie miesiące życia wspieraliśmy na różne sposoby. Jest nam niezmiernie przykro. Mamy nadzieję, że dziewczynka jest teraz w lepszym świecie.
Przesyłamy kilka ostatnich zdjęć Sary. Pozdrowienia. Ania i Leszek ze Wschowy. "
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.