STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MAFIA
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: Dom Stały
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

31.01.2015

Życie czasem pisze taki scenariusz, jakiego nie bylibyśmy w stanie przewidzieć i choć chcemy się temu sprzeciwić, możemy tylko zaakceptować...Czasem możemy tylko tyle i aż tyle...

Tym razem musimy pomóc znaleźć dom dla cudnej bokserki Mafii.

Relacja właścicielki:

" Mafia jest średnią bokserką. Waży 24 kg. Jest brązowej maści. Nasz pupil jest bardzo usłuchanym, przyjaznym, wymagającym dużo miłości pieskiem. Piesek nasz od najmłodszych miesięcy życia jest wychowywany w rodzinie z dziećmi i innymi zwierzętami domowymi. W ciągu tych wszystkich lat nie zdarzyło się nigdy aby zrobiła krzywdę jakiemukolwiek członkowi rodziny. Mafijka, bo tak się wabi, chowana jest w warunkach domowych. W okresie letnim przebywa z nami na działce, gdzie uwielbia się bawić z innymi zwierzętami oraz dziećmi, na pewno nie można jej przywiązać do budy. Pupil nasz nie sprawia żadnych problemów wychowawczych. Raz na trzy miesiące lub rzadziej trzeba jeździć do weterynarza ponieważ choruje na nużeńca, ale nie ma żadnych objawów, bo jak jest pod kontrolą weterynarza, to tak jakby choroba nie istniała. Poszukujemy ludzi, którzy potrafią obdarzyć dużą miłością naszą sunię. Z powodu trudnej sytuacji rodzinnej, ciężkiej choroby dziecka nie jesteśmy w stanie dłużej opiekować się psiakiem."

08.07.2015

Dostaliśmy informację, że opiekunowie znaleźli dom dla Mafii. Bądź szczęśliwa maleńka :)

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.