STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
CHARLIE
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT Tychy
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

08.02.2015

Charlie szuka domu. To kolejny bokser, który nagle musi przewartościować swoje życie i nauczyć się żyć od początku. Takie są jednak koleje losu, wciąż powtarzające się scenariusze...
Charlie jest młodym psem, wychowanym w domu, z rodziną. Jego Pani musi wyjechać z kraju i z różnych przyczyn, niezależnych od siebie, nie może zabrać boksera ze sobą.

Pilnie szukamy więc dla młodziaka domu, domu na zawsze, na dobre i na złe...

 

13.02.2015

Kilka dni temu Charlie przeszedł pod naszą opiekę i zamieszkał w domu tymczasowym w Tychach. Bardzo dziękujemy Mirce i Asi  za pomoc w przejęciu boksera od właścicielki oraz Pani Joli i jej mężowi za przewiezienie chłopczyka pół drogi do Tychów.

Relacja z domu tymczasowego:

"Witam

Charli dzisiaj pierwszy raz został na dłużej sam z kotem....

Oboje cali :) , mieszkanie tez :)

Jak przystało na młodego boksia energia go rozpiera, jest zawsze chętny do zabawy, większość psów ignoruje,  kota po prostu kocha ( kot ma czasem dość i idzie spać do drugiego pokoju ) wczoraj cała ekipa weszła mi do łóżka i tak spali do rana :) Nie ma z nim większych problemów, jest posłuszny, nie demoluje mieszkania.

Jest przyjaźnie nastawiony do dzieci. Widać, że potrzebuje miłości bo po mieszkaniu nie odstępuje mnie na krok.

Pozdrawiamy

Charli, Futrzak i Maciej"

 

 

06.03.2015

Kolejny uszczęśliwiony pies :) Kolejna uszczęśliwiona rodzina:)

Charlie zmienił status i nie jest już do adopcji. Psiak rozkochał w sobie opiekunów tymczasowych i zostaje z nimi na zawsze. Bardzo się cieszymy, że kolejny bokser, któremu w życiu wiatr wiał w oczy nareszcie ma kochającą rodzinę. W końcu jest zaszczepiony, odrobaczony, otoczony opieką i miłością.

Relacja z domu:

" Witam

Chłopaki dogadują się doskonale, więc nie pozostaje mi nic innego, jak przygarnąć Charliego. Jest naprawdę kochanym boksiem i bardzo się cieszę, że trafił do nas. Kot zaakceptował psie chrapanie, więc  na pewno nie ma nic przeciwko ;) "

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.