STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
NIKITA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

27.02.2015

Nikita została znaleziona w rowie, zmarznięta, całkiem zrezygnowana, całkiem pozbawiona nadziei i chęci do życia. Sunia przeszła pod naszą opiekę i zamieszkała w domu tymczasowym u Pani Ani.

Relacja z domu tymczasowego:

"Nikitka czarny anioł. Wiek około 3 latka. Wyglądowo mix boxera z amstafem, umaszczenie pręgowana.Charakter typowy dla boxerów. Posturowo malutka sięgająca za kolano, ważąca 23 kg. Łagodna sunia o przenikliwym spojrzeniu,mówiącym weś mnie i pokochaj. Przegrzeczna niunia nie niszcząca przedmiotów w domu. Załatwia swoje potrzeby na zewnątrz, śmiesznie sprząta po sobie starannie zakopując. Przede wszystkim niesamowita przylepa wykonująca różne polecenia, potrafi podawać łapki i na komendę siadać. Kocha dzieci i obdarowuje je całusami. Nie jest agresywna toleruje inne psiaki. Kocha spacery i jazdę samochodem. Jest bardzo usłuchana , spokojnie chodzi na smyczy. To prawdziwy anioł i wymarzony przyjaciel człowieka."

 

01.03.2015

Lubimy zasypywać Was dobrymi wiadomościami :) więc meldujemy :)

Dom tymczasowy podjął decyzję, że Nikita zostanie z nimi na zawsze. I nie ma w tym dla nas niespodzianki, bo ta sunia potrafi rozkochać w sobie każdego, kto ją pozna :)

Powodzenia Nikita, gratulacje rodzinko :)

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.