STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BORYS
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT Siemian.
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

28.02.2015

Zostaliśmy wczoraj poproszeni o znalezienie domu dla Borysa. Dziś bokser przeszedł pod naszą opiekę i zamieszkał w domu tymczasowym u Magdy i Kamila. Właściciele podpisali zrzeczenie i przekazali nam psa.

Borysa odebraliśmy z całym "dobrodziejstwem inwentarza" czyli miską, smyczą i łańcuszkiem na szyi.

Pies nie ma książeczki zdrowia ani żadnych szczepień ochronnych, nawet przeciwko wściekliźnie.

Borys bardzo ładnie jeżdzi w aucie, kocha dzieci, jest spokojny i ułożony, zna podstawowe komendy.

 

09.03.2015

Kolejne dobre wieści :)

Tymczasowi opiekunowie Borysa Magda i Kamil nie są już tymczasowi. Borys zostaje u nich na zawsze, ale nie mogło być przecież inaczej :) Bokser w nowym domu otrzymał imię Fili i stał się pełnoprawnym członkiem rodziny.

Relacja z domu stałego:

"Dzień dobry, Fili już na dobre się u nas zadomowił, grzecznie zostaje sam w domu, chociaż bardzo mu przykro, kiedy wychodzimy i piszczy, za to jego radość jak wracamy jest nie do opisania :) . Na spacerach trochę jeszcze szarpie, ale jest to zrozumiałe, stawia dopiero swoje „pierwsze kroki” na smyczy. Na inne psy reaguje pozytywnie, szczególnie jak widzi boksera lub psa swoich rozmiarów.

Grzecznie jeździ w samochodzie, dzisiaj byliśmy na wycieczce w Wiśle (ok.100km) Fili bez problemu przeleżał sobie całą podróż, chociaż czasem bardzo chce jechać z nami z przodu :). Ma już książeczkę zdrowia, póki co został odrobaczony a w najbliższych dniach zrobimy szczepienia. Radości i energii ma w sobie ogrom, po 12km spacerze potrafi przyjść do domu i przynosić nam zabawki, bo jeszcze się nie wyszalał. Rozkochał w sobie wszystkich, nie tylko nas ale i całą rodzinę i znajomych."

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.