STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
TUTSI
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT Warszawa
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

20.03.2015

Tutsi został przekazany dzisiaj naszej Fundacji, potrzebował nazej pomocy. Psiak jest gryfonikiem, malutkim, drobniutkim i bardzo pociesznym.
Tutsi został dzisiaj w lecznicy, miał pobraną krew, został odrobaczony, zaszczepiony i zaczipowany.

Relacja Germaine:
"Tutsi jest wielkim pieszczochem, to jeszcze psie dziecko, wdrapuje się na kolana i chce być głaskany i przytulany. Zachęca do zabawy, łapie za ręce, ale robi to bardzo delikatnie. Waży 7,5 kg."

PILNIE POTRZEBNY DOM TYMCZASOWY W WARSZAWIE DLA MALUCHA

 

24.03.2015

Tutsi zamieszkał w siedzibie fundacji, gdzie bez najmniejszego problemu dogadał się ze wszystkimi psami. To dzieciak, który chce się bawić i dokazywać. Chłopczyk nie przejawia agresji, jest przytulaskiem zawsze chętnym do rozdawania buziaków.

 

10.04.2015

Tutsi przeszedł kilka dni temu zabieg kastracji.

Psiak nie musiał długo czekać na dom. Pani Asia i Pan Eugeniusz, którzy jakiś czas temu przygarnęli do siebie naszą fundacyjną Lunę, zakochali się w małym bez pamięci i postanowili zapewnić mu najlepszą przyszłość, jaką tylko można dać psu. Tym sposobem Tytsi nazywany w nowym domku Gryfonikiem zyskał pełnoprawną rodzinę z bokserką za siostrę. Luna i Tutsi dogadali się od razu, dzielą teraz nie tylko życie ale i kanapę, posłanie i łóżko.

 

 

08.08.2015

Siedzibę fundacji odwiedził Pan Eugeniusz z naszym byłym podopiecznym, cudnym Tutsim, zwanym w nowym domu Gryfonikiem.

Gryfonik to pies bez grama agresji, dogadałby się z każdym psem. W siedzibie bał się Nucysi. która jak na buldoga przystało, zaczepiała go  i  okazywała swoją zazdrość. Tutsi jest bardzo posłusznym młodzieńcem a swoich opiekunów owinął sobie wokół palca :) Ale trudno się dziwić, jego przecież nie sposób nie pokochać  i nie rozpieszczać.

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.