STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MAŁA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT Warszawa
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

21.03.2015

Kilka dni temu Mała przeszła pod naszą opiekę. Prawdopodobnie została wyrzucona z samochodu, panicznie się ich boi, wprowadzenie jej do auta graniczy z cudem:(

Tak młoda, tak piękna, tak cudowna i tak bardzo skrzywdzona już przez los. Sunia zamieszkała tymczasowo u Malwiny w Warszawie.

Dziś sunia była w lecznicy, pobraliśmy krew do badań, zachipowaliśmy, została odrobaczona, umówiliśmy zabieg sterylizacji.

Relacja Germaine:

"Mała jest cudną, piękną bokserką. W lecznicy dała się zbadać bez problemu, była bardzo spokojna. Nie przejawia agresji do psów, w poczekalni ładnie przywitała się z Tutsim."

 

01.04.2015

Kilka dni temu Mała przeszła zabieg sterylizacji i po kilku dniach pobytu w domu tymczasowym  po zabiegu pojechała do nowego domu.

Cudna Mała ma już swój dom i swoich ludzi na dobre i na złe. Bokserka zamieszkała w nowym domu w Zabrzu u Ani i Jarka. W domu czekała na nią rezydentka Dotina. Sunie od razu się dogadały i tworzą zgrany team.

Relacja z nowego domu:

"Elu, kilka słów o naszej małej Lunce :)

Lunka bardzo dobrze dogaduje się z naszą Doti. Pierwszą noc spały już razem przytulone na posłaniu. Dotina pozwala jej na wszystko, nawet miski są wspólne. Dopisuje jej apetyt więc musimy pilnować, aby Dotinka też coś zjadła, bo Luneczka potrafi zaopiekować się każdą ilością karmy. Spacery bardzo przyjemne, choć nie zna żadnej komendy. Widać, że naśladuje Doti, więc mamy nadzieję, że nauka pójdzie nam sprawnie :) Jesteśmy bardzo szczęśliwi że los skrzyżował nasze drogi... Pozdrawiamy cały zespół Fundacji SOS BOKSEROM"

 

11 Luty 2019

Dostaliśmy relację i zdjęcia od Ani, opiekunki Małej/Lunki:

"Cześć dziewczyny,

Czas mija i nasza Lunka coraz starsza. Jest cudowną, mądrą przyjaciółką. Rozumiemy się bez słów (w domu) bo na spacerach już gorzej :) niedosłuch całkowity :) Lunka w sierpniu straciła swoją mamusię Dotinkę... dzięki której łatwiej nam było pracować nad jej wycofaniem i lękami. Przejęła od niej spokój i delikatność do dzieci, cierpliwość i wyczucie którego nie mogę ująć w słowach. Ma dwie mniejsze towarzyszki do zabaw Lusię i Mikusię. W tych dwóch przypadkach jej anielska cierpliwość jest niezbędna :) Przesyłamy kilka aktualnych zdjęć z szaleństw na śniegu :)
Pozdrawiamy
Ania, Jarek, Patryk, Lunka, Mikusia i Lusia"
 

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.