STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
STANLEY
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT Warszawa
Umaszczenie: Białe
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

22.03.2015

Stanley trafił do schroniska... Nikt go nie szukał, nikt nie zgłosił zaginięcia...

W piątek buldog przeszedł pod naszą opiekę i tymczasowo zamieszkał u Pani Urszuli, której bardzo dziękujemy za pomoc. Dziś chłopczyk dojechał do Warszawy i zamieszkał tymczasowo w siedzibie fundacji. Bardzo dziękujemy Jackowi i Markowi za transport.

Jutro zabieramy chłopczyka do lecznicy, gdzie przejdzie badania i ustalimy dalsze postępowanie lecznicze. Buldog ma problem z prawym okiem oraz stan zapalny skóry jąder, jest wychudzony.

25.03.2015

Stanley nadal szuka domu tymczasowego lub stałego, nie może zostać w siedzibie Fundacji. Psiaka rozpiera energia, chce się ciągle bawić, uwielbia zabawy z piłką. Zaprzyjaźnił się z Grubcią i się ciągle do niej zaleca. Stanley jest wesołym psiakiem, który wymaga jednak doświadczonego domu.
Relacja Germaine:
"Stanley to typowy buldog, taran, który chce wszystko wymuszać skakaniem i szczekaniem. Od samego początku trzeba go konsekwentnie wychowywać i nie pozwalać na takie zachowania. Jest bardzo mądry, szybko się uczy."

26.03.2015

Zapraszamy do obejrzenia filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=3V9M8U3ATR0&feature=youtu.be

 

31.03.2015

Stanley był wczoraj w lecznicy, pobrano mu krew przed planowanym zabiegiem kastracji i operacji oka, wyczyszczono uszy. Bardzo grzeczny w samochodzie w drodze do lecznicy, w poczekalni chciał się witać z każdym psem, co chwilę podchodził do chorej Gabi i sprawdzał, czy nikt jej krzywdy nie robi.

03.04.2015

Stanley to wielki pieszczoch, uwielbia się bawić i przytulać.

Relacja Germaine:
"Bulwik jest bardzo energiczny i zabawowy, gania za piłką jak szalony. W domu ładuje się od razu na kolana i zachęca do zabawy, łapie za ręce, ale bardzo delikatnie, nie robiąc krzywdy."

 

18.04.2015

Kilka dni temu Stanley przeszedł zabieg kastracji i operację oka. Przy operacji czuwał nad nim anestezjolog. Rana pooperacyjna goi się prawidłowo, oko też wygląda coraz lepiej.

Relacja Germaine:

"Oczko musi być zakraplane kilka razy dziennie, Bulduś pozwala je zakraplać bez poblemu. Jego pasją są piłki, małe, duże, wszystkie piłki. Może się nimi bawić godzinami."

 

 

 

26.04.2015

Cudny Stanley zmienił status :) nie jest już psem do adopcji, bo znalazł najlepszy dom pod słońcem, z dużym doświadczeniem i tradycjami buldogowymi. Dom, w którym każdy buldog odnalazłby szczęście i miłość. Takiego domu właśnie szukałyśmy dla Stanleya.

Relacja z nowego domu:

"Stanley jest już z nami tydzień. Jest aniołkiem z różkami ;) Dopiero zaczynamy się poznawać. Potrafi być przesłodki – taka kochana przylepka, a za chwilę pokazuje rogi. Wymaga jeszcze trochę pracy nad jego charakterkiem. Strasznie dużo szczeka, w szczególności wieczorami jak idzie spać – wtedy włącza mu się tryb diabełka. Mocno gryzie i szczeka aż padnie ze zmęczenia – macie na to jakieś rady? Z gryzieniem wiem co zrobić, gorzej z jego szczekaniem o wszystko. Pewnie próbuje zwrócić na siebie uwagę. Ignorujemy go, ale nie wiem co na to sąsiedzi – takie 30-40 minut szczekania nikogo na pewno nie cieszy. I ktoś go nauczył siadać i dawać łapkę, ale zapomniał nauczyć czystości. To nic, my go nauczymy J Dzisiaj zapoznał się z innymi buldogami. Upatrzył sobie jednego i polował na niego – też go z czasem nauczymy żeby tak nie robić.  Na spacerach na osiedlu jest grzeczny do innych piesków – czasem tylko jeszcze mu hormony skaczą po kastracji ;)  Za jakieś 4-5 miesięcy powinno być z tym ok.

Uwielbia piłki. Wszystkie! Może się nimi bawić godzinami. Ładnie oddaje zabawki i sam przynosi żeby się z nim pobawić.  Myślę, że jeszcze trochę i wszystko się unormuje. Na razie dzielnie poznaje okolicę i nas. Teraz, gdy to piszę śpi mi na kolanach i głośno chrapie.

Pozdrawiamy
Gosia, Zbyszek & Stanley"
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.