STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SACHAR
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT Warszawa
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

29.03.2015

Sachar trafił do schroniska. Psi los, psia tragedia :(

Kilka dni temu bokser przeszedł pod naszą opiekę i zamieszkał w domu tymczasowym w Warszawie.

Relacja z domu tymczasowego:

"Witam Pani Elu,

W załączeniu przesyłam kilka fotek naszego słodziaka. Ponieważ jest kochany i słodki nazwaliśmy Go Sachar. Imię wybrał mój syn. Pierwsze imię Tofik nie podobało się Kubie, a ponieważ boksio jest przeuroczy, miły, kochany i …J został Sacharem. (Sachar po rosyjsku to cukier).  Jak na razie Sacherek najbardziej lubi spać. Być może jest to związane z osłabieniem, bo jeszcze pokasłuje i ma katar, ale najpewniej dlatego że wszystko jest dla niego nowe. Psiak jest bardzo grzeczny, ładnie chodzi na smyczy, jest posłuszny. Jak na prawdziwego bokserka przystało jest przytulaczem i lubi spać w łóżku. Kuba kocha Go miłością odwzajemnioną – pokój i łóżko Kuby należą do SacharkaJ  Apetyt ma ogromny, ale nie rzuca się na jedzenie. Nela na razie obwąchuje go, raz podzieli się kostką innym razem pogoni Go. Zaskoczyła nas, bo jak Sachar zajął jej ulubione miejsce na narożniku usiadła obok i zaczęła piszczeć! Zero agresji! Kochana malutka Ona wszystko rozumie.

Miłości między nimi jeszcze nie ma, ale kto wie…. Muszą się poznać.

Mam nadzieję, że za kilka dni będę mogła przesłać Pani zdjęcia brykających psiaków.

Pozdrawiamy serdecznie,

Katarzyna, Jacek, Kuba, Nela i Sachar"

 

 

10.04.2015

Sachar, słodki jak miód boksiu ma swoją rodzinę na dobre i na złe. To było pewne, bo takiego psa nie sposób nie pokochać: grzeczny, sympatyczny, uległy a do tego wszystkiego się uczący jak szczeniak.

Sachar zamieszkał w swoim nowym domu u Katarzyny i Jacka. Szybko przyzwyczaił się do tego miejsca. Jego towarzyszką jest mieszkająca tu już od lat Nela. Sachar jest do tej pory bardzo spokojny, przyzwyczaja się do nowych warunków, ale Nela nie daje mu spokoju, cały czas zachęca go do zabawy. Widać, że już tworzą zgraną parę:) Jak mówią opiekunowie, Sachar dopiero się uczy życia w normalnych warunkach. Poprzez swoje wcześniejsze przeżycia był bardzo wycofany i dużo spał. Przełomowym momentem była sytuacja, w której w zazdrości za Nelę zdenerwował się na innego psa "podrywającego" jego towarzyszkę.
Sachar to cudny boksio, który odnalazł swoje miejsce na ziemi. Syn Katarzyny i Jacka pokochał go od razu i dlatego śpią już razem... Skąd my to znamy...?:) Powodzenia! Czekamy na kolejne wieści!:)


Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.