STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BULLY
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

31.03.2015

10 miesięczny Bully bardzo pilnie szuka domu. Jak każdy młodziak, bokser jest skoczny, wymaga dużo ruchu, uwagi i konsekwentnego wychowania.

 

07.04.2015

Cudny Bully przeszedł dziś pod naszą opiekę, zaliczył wizytę kontrolną w lecznicy, gdzie wykonaliśmy podstawowe badania: został zaszczepiony przeciw chorobom wirusowym, pobrano mu krew.
Serdecznie dziękujemy Pani Joannie, dzięki której Bully jest szczęśliwy i bezpieczny.

Relacja Germaine:

"Bully to jeszcze dziecko, wielki pieszczoch, żywe srebro, całuśnik. Wszędzie go pełno, skacze, całuje i ślini każdego, kto chce go pogłaskać. Trzeba mu poświęcić trochę czasu i wychować, na pewno będzie wspaniałym przyjacielem."

 

 

15.04.2015

Bully zamieszkał w nowym domu w Łodzi.

Relacja:

"Bullys to typowy boksiowy maluszek. Już od samego początku piesek bardzo się z nami zaprzyjaźnił. Od chwili odebrania go z gabinetu weterynaryjnego, piesek wiedział, że jedzie do swojego nowego domu, gdzie rozpocznie swoje nowe życie w rodzinie, która z miłości do niego da mu wszystko, czego mogło mu brakować w jego szczenięcym życiu.

Już w trakcie drogi do domu (samochodem z Warszawy do Łodzi) przytulał się do nas nieustannie. Nie mógł wręcz usiedzieć na miejscu i kręcił się po całym samochodzie. Był bardzo podekscytowany i lizał wszystko i wszystkich...

Jego pierwszy dzień w nowym domu również nie był przeciętny. Piesek wąchał wszystkie domowe zapachy i zaglądał w każdą możliwą dziurę - jest bowiem bardzo ciekawski. Co w połączeniu z jego mlodzieńczą nieporadnością przysporzyło nam wiele powodów do śmiechu.

Pierwsze 24 godziny pieska w nowym domu to ciągła zabawa i czuwanie. Co odbiło się na naszym zmęczeniu, gdyż nie dał nam spać. Cały czas krecił się po mieszkaniu, bawił się piłeczką i zaczepiał do dalszej zabawy w czym jest mistrzem. Drugiego dnia, gdy piesek już zdał sobie sprawę z tego, że jest to już jego stały dom, uspokoił się. Maluszek wymaga jednak jeszcze wiele nauki. W jego starym domu nie nauczono go podstawowych zasad tj np. zalatwiania swoich potrzeb poza miejscem w którym przebywa tj poza mieszkaniem. Ponadto wtrakcie snu piesek nie utrzymywal moczu. W związku z tym natychmiast musial zapoznać się ze swoim nowym weterynarzem, który przepisał niezbędne leki. Na chwilę obecną udało się wyleczyć: szczenięce zapalenie spojówek oraz zapanować nad oddawaniem moczu w trakcie snu.

Mamy nadzieję że już wkrótce nauczy się również załatwiać swoje potrzeby na dworze.

Pozostali domownicy Mita i Kita (dwa koty) również bardzo pozytywnie zareagowały na nowego gościa. Bullys, u którego nie sposób odnaleźć jakichkolwiek oznak agresji do kogokolwiek z wzajemnością traktuje pozostalych domowników, z którymi bez przeszkód dzieli się miejscem na swoim posłaniu."

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.