STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ELZA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Hotel
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Poza opieką Fundacji
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

19.05.2015

Zostaliśmy poproszeni o pomoc w znalezieniu domu dla cudnej Elzy. Elza jest podopieczną innej fundacji, została interwenyjnie odebrana właścicielom. Obecnie sunia przebywa w hotelu, pod okiem behawiorysty.

Relacja z zaprzyjaźnionej Fundacji, pod której opieką jest Elza:

"Dostaliśmy niepokojące zgłoszenie, dotyczące skrajnie zaniedbanej bokserki, która nie wychodzi z mieszkania. Mamy ogromną ilość zwierząt pod naszą opieką i nie przyjmujemy zgłoszeń, jednak podejrzenie zagrożenia życia zwierzęcia jest zawsze ponad wszystkim! Ponieważ często zgłoszenia się nie potwierdzają, mieliśmy i tym razem nadzieję, że powyższe zawiadomienie jest „przesadzone”. Niestety, gdy na miejsce dotarła Inspektor fundacji, zastała szokujący widok - zamknięta w mieszkaniu , skrajnie zagłodzona, wciśnięta w kąt ze strachu - patrzyła "kupka nieszczęścia". Właściciele (kilkoro mieszkańców - rodziny 3pokoleniowej!!!) przekonywali , że jeść dostaje i nic takiego się nie dzieje; zrzucali też jeden na drugiego odpowiedzialność za psa, tłumacząc się, że jeden oddał go drugiemu a drugi, trzeciemu… Inspektor odebrała sunię.

Wstępne badania u lek.wet. potwierdziło, że wychudzenie psa związane jest z niedożywieniem."


Elza przeszła pod opieką innego Stowarzyszenia.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.