STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MISIA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Białe
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

29.05.2015

Misia została przekazana pod naszą opiekę z powodu "nieopłacalności" dłuższego utrzymywania. Wyrobiła swoją normę w dawaniu potomstwa i tym samym skończył się jej "termin przydatności". Sunia przyjechała prosto do lecznicy, gdzie wykonaliśmy badania, zaczipowaliśmy i zaszczepiliśmy nową podopieczną. Z powodu rażącej otyłości, spodziewaliśmy się niedoczynności tarczycy. Wyniki poziomu hormonów tarczycy są jednak w normie, a nadwaga jest wynikiem przekarmiania i błędów żywieniowych. Pozostałe wyniki krwi też nie budzą zastrzeżeń.

Buldożka została w klinice. Pilnie szukamy dla dziewczynki domu tymczasowego w Warszawie lub okolicy.

Relacja Germaine:

"Misia to wieeeeeelka kobieta, ale o dziwo bardzo energiczna, lubi spacery, ładnie chodzi na smyczy. Uwielbia się przytulać i dawać brzuszka do głaskania, a jest co głaskać ... 35 kg wagi. Wesoła, fajna sunia, którą trzeba na pewno odchudzić."

19.06.2015

Dostaliśmy relację i zdjęcia z domu tymczasowego Misi:
"Witam, wysyłam zdjęcia Misi zgodnie z umową. Księżniczka jest u nas tydzień i jest wszystko ok 16.06 idziemy do okulisty. Przyzwyczaiła się do nowego domku i nie ma żadnego z nią problemu, jest bardzo kochaną przylepką, bardzo ufna do ludzi. Dziś miała małą kąpiel, ale cóż z tego, skoro i tak piasek jest najlepszy. Zgodnie z zaleceniem jesteśmy na diecie. Załączam zdjęcia z nowego domku w Konstancinie:))) Pozdrawiamy Misia, Joanna, Hubert (Boni i Blancik........yorki).

 

07.10.2015

Misia trafiła do fundacji tłuściutka jak baleronik. Opiekunowie z domu tymczasowego zadbali o to, żeby buldożka zgubiła zbędne kilogramy, mogliśmy więc bez większego ryzyka przeprowadzić u suni zabieg sterylizacji. Sunia czuje się dobrze, rana ładnie się zagoiła.

Opiekunowie z domu tymczasowego podjęli decyzję, że Misia zostanie u nich na zawsze. Wiedzieliśmy, że tak będzie. Takiego cuda nie da się nie pokochać.

Relacja:

" Witam

Nasza Misia jest juz z nami od 4 msc i nie wyobrażamy sobie żeby jej nie było. Jest spokojną bulwą chetną do zabawy, a najbardziej kocha bawić się z tatkiem. Przeszłysmy juz sterylizację bez komplikacji. Z mniejszymi braciszkami dogaduje się bez niczego. Pozdrawiam z Konstancina"

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.