STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ROKI
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: Siedziba Fund.
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

04.06.2015

Życie... kolejna psia i ludzka tragedia... Kolejny raz ludzie stają przed trudną decyzją i zmuszeni są znaleźć dom dla swojego ukochanego psa...

Zostaliśmy poproszeni o pomoc i znalezienie bezpiecznej przystani dla Rokiego...

O bokserze jego opiekun mówi tak:

"Kilka słów o Rokim:

mam go od małego, ma jakieś 6 lat, ma podstawowe szczepienia, cierpi na wypadnięcie gruczołu trzeciej powieki, jest łagodny w stosunku do ludzi, choć nieufny - głównie boi się agresywnych mężczyzn, bardzo się ekscytuje podczas podróży samochodem, uwielbia spać... jeżeli ktoś jest w domu to właściwie jakby psa nie było:) po prostu potrzebuje kontaktu z ludźmi, wszystkie potrzeby fizjologiczne załatwia na spacerze... chyba, że zostanie sam w domu, wtedy pojawia się siku i kupka od razu kiedy zostanie sam, umie podstawowe komendy tj: siad, daj łapę(drugą), daj głos, poproś, waruj, turlaj się(choć po usłyszeniu tej komendy najczęściej kładzie sie na boku:), lubi patrzeć przez okno, czasami słodko chrapie:), ciągnie na smyczy, ale tylko na początku jakby się czegoś bał, później już idzie normalnie, jeżeli chodzi o zwierzęta to jest ciekawski, ale nie agresywny nigdy nikogo nie ugryzł ani człowieka ani zwierzęcia prędzej by zalizał:),  potrzebuje kontaktu z ludźmi, często jest bojaźliwy"

 

Bardzo pilnie szukamy domu dla Rokiego...Bokser musi znaleźć nowy dom do 15 czerwca

 

19.06.2015

Roki nadal bardzo pilnie szuka domu, dostaliśmy nowe zdjęcia boksera, za które bardzo dziękujemy Panu Jurkowi.

 

 

01.08.2015

Roki przeszedł w czwartek pod naszą opiekę. Jego Pani osobiście przywiozła go do siedziby, podpisała dokumenty zrzeczenia. Bokser noc spędził w siedzibie fundacji a następnie pojechał do kliniki na badania i kastrację.

Relacja Eli:

"Roki to jeden z tych samców, które wzbudzają zachwyt i łapią za serce. To pies, jakiego sama chciałabym mieć w domu. Początkowo pobudzony i nieufny, szybko zrozumiał, że nie grozi mu niebezpieczeństwo i wpasował się w życie fundacji. Roki przyjechał ze swoją opiekunką późną nocą. Pobrykał, poszalał a następnie wpakował się pod kołdrę, wygodnie rozłożył się na plecach i czując obecność zasnął i przespał bez problemów całą noc. Rano przywitał mnie soczystymi buziakami. Roki zna komendy, które wykonuje bez większego ociągania się, ale czasem udaje głuchego na polecenia i zachowuje jak dzieciak, któremu wszystko wolno. "

 

 

15.12.2015

Roki po przejściu zabiegu kastracji i operacji trzeciej powieki zamieszkał w domu tymczasowym w Bydgoszczy. Bez problemu dogadał się z bokserką rezydentką i zdobył serca nowych opiekunów.

Opiekunowie podjęli decyzję, że bokser zostanie z nimi na zawsze.

Relacja:

"Witam.

Roki to miły pies, taki przytulasek. Z naszą sunią jakoś się dogadał, jednak ona rządzi w domu. Dużo się nauczył będąc u nas w domu.

Lubi biegać na ogrodzie, już nauczył się szczekać. JEST jednak problem jeżeli zostanie sam chociaż na chwile sam załatwia się w domu, ale ogólnie piesek jest fajny i miły."

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.