STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MULAN
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: *
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Leczony

06.06.2015

Beztroskie dzieciństwo... szczęśliwe, rozbrykane, ufne i radosne szczenię... Tak właśnie chciałybyśmy powiedzieć o nowej podopiecznej, odebranej 3 dni temu z pseudo hodowli, cudnej choć przestraszonej Mulan... Chciałybyśmy, ale nie możemy. Mulan to dziecko "obozu pracy", dziecko, które obdarto z dzieciństwa i zapędzono do ciężkiej, niewolniczej pracy...dziecko, dla którego pełna odchodów klatka, była całym światem...

Mulan została odebrana interwencyjnie z namierzonej przez nas i  zgłoszonej do "Pogotowia dla Zwierząt" pseudo hodowli. Wczoraj sunieczka była w lecznicy.
Sunia nie była odrobaczana, nie ma aktualnych szczepień.

Opis badania:

"Suczka brudna, zaniedbana, bardzo brudne uszy, łzawiące oczy. Mulan mocno wycofana, apatyczna, przestraszona. W USG lekko poszerzona macica, jelita w stanie zapalnym, wypełnione płynną treścią. W kale liczne jaja pasożytów i gruz kostny, kał rzadki."

Relacja Germaine:
"Mulan jest smutna, wycofana, nie cieszy się na widok człowieka, boi się dotyku, ucieka. Sunia pierwszego dnia miała problemy z oddawaniem kału, kał był konsystencji gruzu. Następnego dnia już była biegunka. Ma brunatny wypływ z pochwy. Musimy ją odrobaczać przez 5 dni, czeka ją kąpiel. Nie umie chodzić na smyczy, trzeba ją brać na ręce i wynosićna dwór."


W sprawie buldożków z interwencji toczy sie obecnie postępowanie administracyjne.

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.