STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MUSZU
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: *
Umaszczenie: Białe
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Leczony

08.06.2015

Beztroskie "szczenięce lata", dni wypełnione zabawą i radosnym brykaniem...Szkoda, że nie wszystkie szczeniaczki mają szansę przeżyć takie dzieciństwo...Tej szansy nie miał mały Muszu, odebrany interwencyjnie przez "Pogotowie dla Zwierząt" w zeszłotygodniowej akcji.
Maluszek przeszedł pod naszą opiekę.

Muszu ma 2 może 3 miesiące. Jego życie rozpoczęło się w warunkach "fabryki psów" lub "obozu pracy" Tam nikt nie troszczył się o jego potrzeby, nikt nie dbał o socjalizację i prawidłowy rozwój... nikt nie kochał, nie pieścił, nie przytulał...psiak siedział w kurniku ...

Muszu przeszedł pod naszą opiekę wraz z 9 - cioma innymi, odebranymi z pseudo buldogami. Chłopczyk trafił od razu do kliniki.

Opis badania:

W wywiadzie biegunka, kał wodnisty. Piesek osowiały, wyciszony. Szczeniaczek brudny, pazury długie, uszy brudne. Na grzbiecie widoczna długa podłużna blizna w poprzek kręgosłupa, w linii blizny pojedyńczy szew. Psiaka odrobaczono, pazurki obcięto, uszy wyczyszczono.

Muszu przez kilka dni dostawał w szpitalu kroplówki dożylne oraz leki, był słaby, odwodniony, miał duże problemy gastryczne.

 


W sprawie buldożków z interwencji toczy sie obecnie postępowanie administracyjne.

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.