STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MATYS
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

18.06.2015

Matys przeszedł pod naszą opiekę kilka dni temu, przyjechał prosto do lecznicy.
Bokser był bardzo słaby, nie chciał jeśc, nie siusiał. W lecznicy zdjęto z niego ponad 20 kleszczy, pobano krew, został zaczipowany.
Matys zamieszkał w domu tymczasowym, w którym dostawał kroplówki dożylne. Niestety jego stan poprawił się tylko na chwilę, dzisiaj bokser był znowu słaby, nie podnosił się, nie chciał jeść. Trafił ponownie do lecznicy, ma gorączkę, dostał kroplówki i leki. Jego  stan jest ciężki, mimo podania leku Imizol oraz preparatu przeciw kleszczom, bokser ma znowu babeszjozę.

Relacja Germaine:
"Matys jest psem bardzo spokojnym, łagodnym. W lecznicy bez problemu pzowolił się przebadać. W domu tymczasowym mieszka z kotem, z którym od początku się dogadał. Mamy nadzieję, że dzięki lekom i kroplówkom jego stan się wkrótce poprawi."

29.06.2015

Kilka dni temu stan Matysa się bardzo pogorszył, psiak trafił ponownie do lecznicy, był bardzo słaby, miał krwotoki z nosa. Dostał leki, kroplówki, opiekunki podawały mu również kroplówki w domu. Na szczęście jego stan się już poprawił, relacja z domu tymczasowego:
"Matys wyzdrowiał, bierze teraz leki na odrabaczanie. Bo niestety były robaki. Poza tym apetyt ma za trzech, dużo pije. Uwielbia spacery, dobrze, że mamy duży, zielony wąwóz pod blokiem :-) Sypia na kanapie, zaprzyjaźnia się z innymi psami z osiedla. W poniedziałek idziemy jeszcze na kontrolę i wydadzą nam faktury, to prześlę. No i załączam trochę zdjęć."

06.01.2016

Matys jest już po zabiegu kastracji, bokser zostaje na stałe ze swoimi opiekunkami.

Relacja:

"Matys ma się dobrze i żyje sobie spokojnie :-) Zadomowił się całkowicie. Przyjął kanapę. Znaczy jej jedną część i jeżeli ktoś mu ją zajmie to chodzi i prosi aż mu się miejsce zwolni. Jeżeli jednak nie ma szans na miejsce na kanapie to kładzie się na swoim legowisku i patrzy tęsknię w stronę upragnionej "kanapy obiecanej". Spacery uwielbia. Jeszcze nie do końca umie ładnie chodzić na smyczy bo ciągnie, ale oduczamy się tego. Duże pieski to przyjaciele, małe pieski są traktowane jak koty, więc można je zjeść - według skali Matysa :-) Tego też staramy się go oduczyć. Mamy duży wybieg w okolicach domu więc psisko ma się gdzie wybiegać. Apetyt ma. Karmę wcina bez problemu, uwielbia też każdego rodzaju "smaki". Zdrowie dopisuje na szczęście. Nie ma śladu po tym co się działo na początku. Dziękujemy bardzo za pomoc z Matysem, dzięki Wam mamy cudownego psiaka. Pozdrowienia :-)"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.