STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
NELA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

23.08.2015

W lipcu, do  schroniska w Dobrej Szczecińskiej trafiła bardzo zaniedbana, wychudzona sunieczka, odebrana interwencyjnie przez TOZ Szczecin. W chwili przyjęcia do schroniska ważyła 16,2 kg, skóra i sierść w tragicznym stanie, sunia była niemal łysa. Pod troskliwą opieką lekarza i całego personelu schroniska, sunieczka przybrała na wadze i porosła sierścią. W piątek Kama, nazwana u nas Nelą przeszła pod naszą opiekę. Sunia przyjechała prosto do lecznicy, gdzie przeszła wizytę kontrolną, pobraliśmy zeskrobinę z jedynego, niezarośniętego miejsca.

Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor schroniska, Katarzynie Hermanowicz za zaufanie i przekazanie sunieczki pod naszą opiekę.

Relacja Germaine:

"Nela jest drobną, bardzo grzeczną bokserką. Beata ją przytulała a Pan Doktor ją dokładnie zbadał, pobrał zeskrobinę, zakroplił Advocatem. Bokserka dogaduje się z innymi psami, do Warszawy przyjechała razem z Sonią, naszą kolejną nową podopieczną, grzecznościowo ogłaszaną przez to samo schronisko."

 

 

03.09.2015

Nela zamieszkała pod Częstochową.
Relacja Beaty:
"Miałam przyjemność poznać Nelę, ponieważ wiozłam Ją do domu tymczasowego z Warszawy do Częstochowy. Sunia jest bardzo przyjaźnie nastawiona do innych zwierząt, uwielbia przytulanie i rozdawać buziaki. Jak zajechałyśmy na miejsce, czekał już na nas pan Ryszard ze swoja rodziną. Mała zrobiła ogromne wrażenie na całej rodzinie, a cała rodzina zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie :) Rodzina zaboksiała i bardzo kochająca boksery :)
Nelunia dostała od razu dobry posiłek, swoje legowisko. Oczywiście po posiłku Mała zwiedziła cały dom i ogród :) Oczywiście jestem na obecną chwilę  w stałym kontakcie telefonicznym z obecnym domem. Opiekunowie są zachwyceni Nelunią i jak mówią Maleństwo wynagradza Im czas kiedy byli w żałobie po ostatniej swojej suni. 
Nelunia jest kochanym i bardzo szczęśliwym psiakiem :)"

06.10.2015
Meldujemy kolejne dobre wieści. I znów będziemy się powtarzać i napiszemy: to było oczywiste i bezsporne :) Nela zostaje na stałe w swoim domu tymczasowym :)
Relacja:
"Witam,

Nela już dłuższy czas jest z nami i  bardzo się zadomowiła a my jej w tym pomogliśmy. Od razu zdobyła nasze serca :)
Jest przyjaznym psiakiem, uwielbia się przytulać i szaleć na podwórku, bawić się. Pomimo tego, że ma swoje legowisko w domu i również swój fotel, uwielbia wylegiwać się na łóżku :)
Widać, że Nela jest szczęśliwa i, że kocha swoich właścicieli tak jak my ją. Jest przez wszystkich domowników rozpieszczana. Myślę, że żaden inny piesek nie ma tak dobrze jak Nelcia u nas, pozdrawiamy cieplutko :)
a oto kilka zdjęcia  jak Nela wypoczywa, bawi się i leniuchuje :)

 

 


Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.