STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
FABIO
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

03.03.2015

Fabio trafił do schroniska...

Schroniskowy boks to nie miejsce dla faflaka, on powinien leżeć w pościeli i spędzać czas z człowiekiem.

Noce są coraz zimniejsze i Fabio marznie w schroniskowym kojcu, z dala od dotyku i ciepła ludzkich rąk.

Pilnie szukamy domku dla Fabio.

 

 

06.10.2015

Fabio miał dziś wielkie szczęście i dzisiejszą noc spędzi już nie w schroniskowym boksie.

Bokser przeszedł dziś pod naszą opiekę. Chłopczyk ma do usunięcia guza na brzuszku, którym zajmiemy się przy kastracji. Jest bardzo grzeczny, spokojny i przyjazny, rozdaje buziaki na prawo i na lewo.

 

09.10.2015

Dostaliśmy relację o Fabio.

"Fabio piesek bardzo kontaktowy, łagodny, w większości toleruje inne psy. Ma odleżynę zagojoną na pupce. Jest już wykąpany, kąpiel przebiegła bezproblemowo. Bokser jest bardzo grzeczny, zachowuje czystość, ciągnie bardzo na smyczy, wiec wnioskujemy, że nie chodził za wiele na smyczy."

Szukamy dla chłopczyka domu stałego, który zapewni mu wszystkie jego potrzeby i okaże tyle serca i miłości na ile Fabio zasługuje.

25.10.2015

Fabio jest typowym 100% bokserem. Delikatnym, wrażliwym, bardzo łagodnym i mocno przywiązującym się, a zarazem dużym, silnym. Jest bardzo wesoły i kontaktowy, cały czas chciałby się bawić i przytulać. Teraz waży 35kg, a jest wychudzony i po odkarmieniu będzie ważył więcej. Jest dosyć posłusznym psem, cały czas usiłuje coś wymusić np siedzenie na kolanach, ciastko albo co tam chce, ale jak sie jasno powie komendę albo wskaże miejsce robi co trzeba, ewentualnie za 5 sekund trzeba powtórzyć :) Na pewno będzie psem łatwym w szkoleniu i prowadzeniu i takim, którego pomimo rozmiaru będzie można zabrać ze sobą wszędzie. Fabio jest takim wielkim przytulako-faflakiem. No i oczywiście jest bardzo pięknym bokserem.

04.06.2016

Fabio przeszedł jakiś czas temu zabieg kastracji. Bokser zamieszkał w nowym domu w Warszawie. Początki były trudne, dochodziło do spięć między Fridą, sunią rezydentka a Fabio. Z czasem psiaki się dogadały, teraz są najlepszymi przyjaciółmi.

Relacja Germaine:
"Odwiedziliśmy dzisiaj Fabio i podpisaliśmy umowę adopcyjną z jego opiekunką. Psiaki spędzają weekendy na działce, gdzie mogą się wyszaleć do woli. Fabio w przeciwieństwie do skocznej i zwariowanej Fridy jest bardzo dostojnym i zrównoważonym bokserem, do tego jest tak piękny, że można na niego patrzeć bez końca."

28 Lipiec 2017

Otrzymaliśmy nową relację z domu Fabia i Fridy:

"Witamy :)

Wiosenne pozdrowienia ślą Frida i Fabio. Mamy się dobrze, aczkolwiek jesteśmy stęsknieni za naszą działeczką, którą już niedługo zaczniemy odwiedzać. Troszkę się zaokrągliliśmy przez zimę,ponieważ nie ma nic lepszego jak ciepłe łożeczko w chłodne, zimowe dni :) Zdrowie nam dopisuje i humorki także - na spacerach rozrabiamy, a naszą ulubioną zabawą jest przeciąganie smyczy. Jesteśmy szczęśliwi, że zrobiło się ciepło i mamy jeszcze więcej ochoty na psoty. 
Fridzia i Fabuś :)"​
 
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.