STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
LUNA
Wiek: 3-5
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Tęczowy Most

17.11.2015

O Lunie dowiedzieliśmy się w momencie, gdy trafiła do schroniska. Pan, który ją znalazł i zaprowadził do schroniska zadzwonił i poinformował nas, że kolejna bokserka pilnie wymaga naszej pomocy. Bardzo dziękujemy :)

Po skończonej kwarantannie, w sobotę,  sunia przeszła pod naszą opiekę.

Relacja Agnieszki:

"Luna przeszła pod naszą opiekę 14.11.2015 po 3 tygodniach pobytu w schronisku. Luna jest bardzo ładnie zbudowana. Jest mocno wychudzona, ale jej stan ogólny jest dobry. Po odkarmieniu będzie ważyła około 30-35 kg. Brakuje jej kilku zębów, pozostałe ma starte (spiłowane?) prawie do zera. Po listwach mlecznych widać, ze kiedyś prawdopodobnie miała szczeniaki, musiała być kryta. Ma kilka nadziąślaków do usunięcia przy okazji zabiegu sterylizacji. W schronisku została zachipowana, odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona na choroby zakaźne oraz wścieklizne. Oceniam ją na około 4 lata. W schronisku nie zareagowała w ogóle na kota w transporterze, patrzyła z zaciekawieniem, ale nie "naskakiwała", mieszkała także z innym psem w boksie. W domu tymczasowym jest grzeczna i spokojna, ale dominująca w stosunku do mniejszego psa (suczki), głównie na tle jedzenia, ale też w trakcie zabawy, podczas której bardzo się nakręca do brykania. Być może nie będzie aż tak dominująca do psa swoich rozmiarów. Jest wesoła,bardzo aktywna, przyjazna, chce się przytulać i spać na kanapie. Troche ciągnie na smyczy. Umie jeździć samochodem, spokojnie sama wskakuje do auta, grzecznie siedzi, nie łazi, patrzy przez okno, śpi. Luna czeka na nowy dom."

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Os4rXt_HEKY

https://www.youtube.com/watch?v=3vU7nfCpvlk

https://www.youtube.com/watch?v=KG7ft1CJKN4

https://www.youtube.com/watch?v=cu4tSVtMSfY

 

15.12.2015

Luna zamieszkała w nowym domu. Pan Henryk przysłał nam relację:

"Witam kilka słów z relacji z nowego domu :)
Luna od 3 grudnia jest u nas , polubiliśmy ją bardzo, znalazła już własny kąt, czyli leży zawsze blisko nas:) na nowym legowisku . Jest grzeczna i posłuszna i otwarta na nowe osoby, każdego wita i nie szczeka na nikogo. Wychodzimy na długie spacery, ktore jej jak i nam sprawiają dużą frajdę. W nowym domu czuje sie dobrze i cieszy sie z nowej Rodziny :)"
 
 

20.09.2016

Otrzymaliśmy bardzo smutną wiadomość z domu stałego Luny. Bardzo nam przykro, zwlaszcza, ze Luna była młodym psem i sporo lat jeszcze mogłoby być przed nią..
 
"Droga Fundacji.
W grudniu 2015 w naszym domu na stałe  zamieszkała z Nami Luna.
Niestety w sierpniu Luna odeszła od nas :( Tata znalazł psa  pół przytomnego w ogrodzie i natychmiast próbował
reanimować psa,  ale die nie udało. Weterynarz stwierdził zgon. Jest to dla naszej rodziny duża trauma  i ciężko nam się z tą
sytuacją pogodzić . Strasznie za nią tęsknimy,myślę  że dla nas jak i dla niej był to bardzo fajny czas.
Przesyłamy nasze ostatnie zdjęcie z Luna. Bardzo nam ciężko o tym pisać.
Pozdrawiamy"
 

 

 
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.