STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ZDZISIA
Wiek: powyżej 9
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

27.11.2015

Starość, niepełnosprawność, wygląd, którego nie można nazwać pięknym... A jednak w oku kręci się zła i serce bije szalonym rytmem...Na usta cisną się niecenzuralne słowa...W głowie kłębią pytania... kto porzucił sunię w takim stanie? Dla kogo stała się ciężarem na ostatnie chwile jej życia? Była przecież czyimś psem...

Takie emocje wywołuje Zdzisia, która trafiła do jednego ze schronisk i o którą nikt nie pyta, dla której nikt nie otworzył serca... Czy ostatnie lata, miesiące swojego życia spędzi w schroniskowej celi?

Zdzisia to ok 10 letnia sunia o wyjątkowej urodzie, porzucona przez swoich opiekunów. Suczka jest w typie budowy boksera, ale jest mniejsza. Zdzisia na początku nie umiała się odnaleźć w schronisku. Trzymała się na dystans. Teraz się przytula i stara się być blisko osób które zna. Jeszcze trochę boi się, gdy chce się jej założyć smycz, ale nie wykazuje w strachu oznak agresji. Grzecznie czeka na swoja kolej, uwielbia każdego rodzaju smaczki. Powoli zaczyna się orientować w terenie i coraz mnie wpada w przeszkody. Akceptuje inne psy. Dla kotów też nie będzie zagrożeniem. Zdzisia jest całkowicie ślepa, prawdopodobnie nie wytworzyły się gałki oczne. Mamy nadzieję, że znajdzie się ktoś odpowiedzialny i postanowi Zdzisi podarować dom, zasługuje na to. Sunia jest mocno zestresowana pobytem w schronisku.

PILNIE szukamy domu tymczasowego dla Zdzisi...


20.12.2015
Dostaliśmy cudowną informację, Zdzisia znalazła dom, została adoptowana bezpośrednio ze schroniska, dostała najpiękniejszy prezent na Święta.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.