STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BRUNO
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Warszawa
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

24.01.2016

Młodziutki Bruno został nam zgłoszony kilka dni temu, trafił do schroniska i czekał na swój wymarzony dom.

Relacja Germaine:

"Pojechaliśmy wczoraj do schroniska po Bruno. Kiedy tam dojechaliśmy, do krat boksu podszedł chudziutki, bardzo zmarznięty, zasmarkany, kichający i kaszlący, ale wesoły bokser. Zapięliśmy mu smycz, a Bruno szalał z radości, skakał, wywijał precelki. W samochodzie cały czas dawał łapkę, po czym ułożył się na kocyku i całe 200 km do Warszawy przespał w ciepełku. Bruno jest cudownym, młodziutkim bokserem, bardzo spragnionym kontaktu z człowiekiem, pieszczochem. Obecnie musimy się zająć jego przeziębieniem, przejdzie podstawowe badania, dostanie na pewno antybiotyk i po kilku dniach będzie gotowy do adopcji."

 

27.01.2016

Bruno spędził kilka dni w lecznicy całodobowej, wyczyszczono mu uszy, pobrano krew, dostał antybiotyk ze względu na katar i kaszel.

Relacja Germaine:

"Bruno przyjechał z nami do lecznicy w sobotę wieczorem, pozwolił sobie grzecznie wyczyścić uszy, które były bardzo brudne. Dostał od razu antybiotyk i lek przeciwzapalny i przeciwbólowy. Wyniki krwi są dobre, ma lekką niedoczynność tarczycy. W poczekalni chciał się bardzo bawić z jamnikiem staruszkiem, ale jamnik nie był zainteresowany zabawą i tylko warczał na naszego wesołego i energicznego boksia.

 

09.02.2016

Nasz cudny Bruno nie szuka już domu. Domek znalazł jego :)

Bruno po kilku dniach pobytu w lecznicy pojechał do wymarzonego domku. Trafił mu się cudny dom, z tradycjami boksiowymi, rodzina, która miała od nas już dwa psy.

Bruno w nowym domu czuje się doskonale, bez większych problemów dogadał się z sunią rezydentką i kotem.

Jego nowa rodzina znów jest pełna i szczęśliwa, a my mamy pewność, że bokser jest bezpieczny, kochany i pod doskonałą opieką.

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.