STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ALEA
Wiek: 7-9
Miejsce pobytu: Siedziba Fund.
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

08.02.2016

Alea ma około 8 lat. Bokserka została oddana przez właściciela i dziś przeszła pod naszą opiekę.

Alea to totalne ADHD. Patrząc na jej wybryki, nikt nie dałby jej 8 lat. Sunia wciąż merda ogonem i cieszy się na widok człowieka, jest skoczna i zwariowana, typowe boksiowe zachowanie. Takie żywe srebro, które do szczęścia potrzebuje pełnej miski, ciepłego posłania i człowieka, który zapewni jej dom, opiekę i miłość.

 

 

17.02.2016

Alea przeszła wczoraj zabieg sterylizacji. Bokserka czuje się dobrze, ma apetyt, jest radosna, cały czas merda ogonem.

Relacja Germaine:

"Alea jest wielkim pieszczochem, uwielbia się przytulać, merda ogonkiem na okrągło, wszystko ją cieszy. Jest ciekawska, musi wszędzie zajrzeć, wszystko zobaczyć, otworzyć każde drzwi. Świetnie dogaduje się z innymi psami, to chodząca radość."

 

18.04.2016

Alea zamieszkała w nowym domu w Rudzie Śląskiej.

Relacja:

"Witam.
Przesyłam krótką relację z nowego domu  Alei ( teraz już Lajla). Lajla bardzo szybko zaaklimatyzowała się w nowym dla niej miejscu. Juz pierwszego dnia pobytu pokazała wszystkim domownikom które miejsce się jej należy. Z łożka nie zchodzi za żadne skarby ( tylko spacerek i papu ). Bardzo szybko nauczyła się swojego nowego imienia. Tydzień temu przeszła podwójny zabieg - usunięcie guza z podgardla (badanie histopatologiczne wykaże co to za świństwo ), oraz usunięcie złamanego i skrzywionego kła ( który przyczynił się do opuchlizny wewnątrz jamy ustnej). Mimo swojego wieku jest bardzo postrzelona ,energiczna oraz wszędzie jej pełno. Jest przyjaźnie nastawiona do ludzi, zwierząt i wszystkiego co ją otacza.

Pozdrawiam "

 

18.06.2016
Dostaliśmy relację i zdjęcia od Beaty, która odwiedział Aleę w jej nowym domu:
"Alea a właściwie teraz to Lajla piękna, spokojna, szczęśliwa i dystyngowana dama. Tak miałam przyjemność być w odwiedzinach u Alei vel Lajli. To nie ta sama dziewczynka, która trafiła jakiś czas temu pod naszą opiekę. Wtedy to była dziewczynka chuda z matową sierścią . Miała smutny pyszczek, przerażone oczy i nie umiała sobie znaleźć miejsca. Teraz to taka dystyngowana dama.

Minęły problemy z chorobami, bo Lajla miała guza na szyi i chorego zęba. Guz wycięty, a ząb usunięty. Był jeszcze problem z zostawaniem w domu. Lajla płakała i drapała po drzwiach. Na szczęście ma to już za sobą.

Widać jaka z niej szczęśliwa dziewuszka. A wszystko dzięki kochającym opiekunom.

Przy każdej adopcji marzę o takim domku.

Dlatego dziękuję Patrycji , Tomkowi i jego rodzicom za stworzenie takiego domku dla Lajli."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.