STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
INDIANA
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: *
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

08.02.2016

Indiana została oddana przez właściciela i dziś przeszła pod naszą opiekę. Jest bardzo spokojna, wycofana, przyjaźnie nastawiona do człowieka. Bokserka potrzebuje domu pełnego miłości i ciepła. Kogoś, kto sprawi, że odzyska boksiowy wigor i charakter, kogoś, kto będzie dla niej światem i da poczucie bezpieczeństwa.

 

 

17.02.2016

Indiana przeszła kilka dni temu zabieg sterylizacji i mastectomii, po zabiegu zamieszkała tymczasowo u Gosi i Piotrka, a następnie pojechała do Pani Magdy, która wcześniej adoptowała od nas Tokaja. Psy bez problemu dogadały się i razem pojechały do domu.

Relacja Gosi i Piotrka:

"Indiana kradnie serca od pierwszego wejrzenia, jest całuśnym przytulasem. Dawno nikt nie cieszył się tak na nasz widok - jakby widok człowieka był największym szczęściem, jakie ją spotkało. Mimo, że trafiła do nas niedługo po operacji, nie dała po sobie poznać, że coś jej dokucza, czy boli, chodziła za nami krok w krok, a w nocy oczywiście zajęła łóżko. Mówiliśmy sobie, że "nie, tym razem pies nas nie zdominuje, nie będzie spania w łóżku", ale Indianie po prostu nie dało się odmówić, śpi jak psi aniołek, najchętniej pod kołderką, z faflami na poduszce. Była tak podekscytowana spotkaniem z nami, obcowaniem z ludźmi, że biegała i poszczekiwała przez sen. Indiana to pies idealny - pełen energii i radości, ale też do przytulania i miziania. Co się będziemy rozpisywać? Nie było łatwo się rozstać... ale wiemy, że pojechała do idealnego domu, gdzie będzie rozpieszczana i kochana, no i zyska boksiowego przyjaciela ;) Będziemy jej kibicować i z sentymentem oglądać zdjęcia z tych kilku wspólnych chwil, które było nam dane razem przeżyć.

Piotr i Gosia"

 

 

 

 

18.03.2016

Dostaliśmy relację z domu tymczasowego Indiany, który stał się jej azylem, domem "na dobre i na złe". Bokserka w nowym domu otrzymała imię Baja i zajęła należne jej miejsce. Indiana bezbłędnie dogadała się z Tokajem, adoptowanym od nas w lipcu zeszłego roku i bezgranicznie rozkochała w sobie opiekunkę, Panią Magdę, której skradła serce.

Pani Magdo, bardzo dziękujemy, że otworzyła Pani serce dla małej i otoczyła ją najlepszą opieką.

Pani Magda pisze o suni tak:

"A teraz kilka słów o Indianie i jej relacjach z Tokajem. Indiana ma się bardzo dobrze. Rana pooperacyjna zagoiła się bezproblemowo, szwy zostały zdjęte w terminie, odzyskała w pełni siły witalne. Jest bardzo silną, ciekawą świata sunią, na spacerze zachowuje się jak pies tropiący, węszy wszystkie zapachy, skacze, wita się z ludźmi i napotkanymi psami. Je chętnie karmę suchą, ale dużo bardziej chętnie ugotowane dla niej warzywno-mięsne przysmaki. W nowym domu odnalazła się bardzo dobrze, od razu zajęła miejsce w łóżku na poduszce Pani, Tokajowi pozwala jedynie położyć się w nogach.  Psy poznały się w Warszawie na neutralnym terenie w przeddzień Walentynek, do Łodzi pojechały samochodem, początkowo walczyły o miejsce na kanapie, stroną dominującą była Indiana, która szybko poczuła się pewnie na nowym gruncie.  Tokaj psi gentleman uszanował jej prawa, nie walczył zaciekle, jedynie sporadycznie warknął ostrzegawczo.  Ona odwzajemniła mu się prawdziwym uczuciem, przy każdej okazji rozdając siarczyste buziaki. Nie niszczy nic w domu, sygnalizuje chęć wyjścia na spacer, chce wychodzić bardzo często. Czekamy na wiosnę i wyjazdy za miasto. Indiana i Tokaj w podobnym wieku są piękna boksiową parą."

 

 

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.