STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
KORA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Dom Stały
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Leczony

09.03.2016

"Pomagać i prosić o pomoc to nie wstyd... wstyd to porzucić przyjaciela w potrzebie..."

Kora nie szuka domu, potrzebuje jedynie dobrej diagnozy i wsparcia finansowego w leczeniu.

Kilka dni temu zwrócili się do nas Państwo z prośbą o pomoc w zdiagnozowaniu i leczeniu ich ukochanej suni. Państwo od jakiegoś czasu leczyli sunię u swojego lekarza, ale nie był on w stanie postawić prawidłowej diagnozy, a tym samym ustawić koniecznego leczenia.Właściciele przywieźli bokserkę do wskazanej przez nas lecznicy, gdzie wykonano badania i włączono stosowne leczenie.

Sunia nie posiadała aktualnych szczepień i ciągle łapała infekcje, miała problem z przełykaniem, jakby jej coś w gardle zalegało. Podczas badania okazało się, że migdałki są bardzo powiększone.

Pobrano wymaz z gardła w znieczuleniu, jest już antybiogram, Kora dostała antybiotyk i suplement podnoszący odporność.

Właściciele Kory nie pozostawili jej bez pomocy, podpisali z naszą Fundacją zgodę na leczenie psa. Jest już duża poprawa, wspólfinansujemy leczenie suki. Po zakończeniu antybiotyków Kora zostanie zaszczepiona.

 

 

 

 

08.07.2016

Wczoraj byliśmy z Korą na wizycie lekarskiej. Sunia ostatnimi czasy bardzo schudła, więc szukamy przyczyny. Bokserka miała wykonane badania krwi ogólne, profil trzustkowo-jelitowy, biochemię oraz mocz i kał. Kora ma górną granicę poziomu mocznika i kreatyniny, musimy więc wykluczyć problemy nerkowe, tym bardziej, że stosunek białka do kreatyniny może sugerować nieprawidłowości. Czekamy na resztę wyników. Kora znów ma powiększone migdałki, które odpowiadają za problem z przełykaniem.

Ogólnie Kora jest radosnym, bardzo ruchliwym psem, bardzo wpatrzonym w swoich opiekunów, którzy świata poza nią nie widzą. To opiekunowie, którzy dla dobra swojego psa, proszą o pomoc zawsze, kiedy jest ona potrzebna i zawsze ją od nas dostają i dostaną, bo "Pomagać i prosić o pomoc to nie wstyd, wstyd to porzucić przyjaciela w potrzebie..."

 

Relacja Germaine:

"Kora bardzo schudła, został zbadany kał na pasożyty, mocz na bakterie. Sunia ma nadal problem z przełykaniem, migdałki są powiększone. Czekamy na pozostałe wyniki, żeby podjąć decyzję co do dalszej diagnostyki. Kora jest cudowną, radosną sunią, bardzo kontaktową i ufną w stosunku do ludzi."

 

 

18.07.2016

Kilka dni temu odwiedziliśmy Korę w jej domu. Zawieźliśmy dla suni karmę Eukanuba Sensitive Digestion.

Relacja Germaine:
"Kora ma w domu pełno zabawek, pluszaki, piszczałki, piłeczki, sznurki. Przekazaliśmy opiekunom karmę, mam nadzieję że teraz szybko przytyje. Chirurg rozważa usunięcie migdałków, z którymi jest problem co jakiś czas. Za 2 tygodnie wizyta kontrolna w lecznicy i ważenie suni, wtedy podejmiemy ostateczna decyzję o do zabiegu."

17.08.2016

Kilka dni temu odwiedziliśmy Korę w jej domu, zawieźliśmy worek karmy. Sunia wygląda dużo lepiej, dostała kolejny worek karmy, jej właściciele pokryli połowę ceny karmy.

Relacja Germaine:

"Kora wiedziała, że podjechałam pod dom i zaczęła szczekać, kiedy weszłam do mieszkania zaczęła skakać jak szalona z radości, złapała zabawkę i zachęcała do zabawy."

27 Lipiec 2017

Odwiedziliśmy Korę i zawieźliśmy dla suni karmę. Bokserka bardzo ładnie przytyła, czuje się i wygląda bardzo dobrze, możemy więc umówić zabieg starylizacji. Jakiś czas temu Pani Kory wróciła ze szpitala. Bokserka nie odstępuje jej na krok i cały czas leży przy niej, dotrzymując towarzystwa.

 

24 Październik 2017

Odwiedziliśmy wczoraj naszą podopieczną Korę, którą częściowo wspomagamy karmą. Bokserka przywitała nas bardzo wylewnie, przynosiła zabawki i zachęcała do zabawy. Kora nie odstępuje swojej opiekunki na krok, cały czas siedzi na łóżku obok niej. Sunia bardzo ładnie się odbudowała, wygląda pięknie i nie przypomina już wychudzonego psa, jaki przechodził pod naszą opiekę.

 

10 Czerwiec 2018

W Piątek odwiedziliśmy Korę w jej domu, zawieźliśmy dla niej worek karmy. Kora jak zawsze przywitała nas radośnie, przynosiła zabawki i zachęcała do zabawy. U bokserki kończy się cieczka, w lipcu będzie miała umówiony zabieg sterylizacji.

14 Lipiec 2018

Kilka dni temu byliśmy z wizytą u Kory, zawieźliśmy dla niej karmę. Kora czekała na nas z Panem Adamem przed domem, przywitała nas radośnie, po czym pognała do domu, wskoczyła na łóżko i co chwilę łapała inną zabawkę, żeby zachęcić do zabawy.
Kora ma szczęście, trafiła do bardzo kochających opiekunów...

 

06 Październik 2018

Jakiś czas temu odwiedziliśmy Korę w jej domu, zawieźliśmy dla niej karmę.

Relacja Germaine:
"Kora czekała na mnie z Panem Adamem przed domem, przywitała wylewnie i pognała do domu. Bokserka wskoczyła od razu na łóżko, żeby przynieść ulubione zabawki i zachęcić do zabawy. Opiekunowie Korci ją bardzo kochają i rozpieszczają, sunia ma bardzo dużo maskotek i zabawek."

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.