STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
REKS
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Do Adopcji
Kontakt: Beata 531531289

20.03.2016

Zostaliśmy poproszeni o pomoc w znalezieniu domu dla Reksa. Nie jest to co prawda bokser, ale... bardzo potrzebuje człowieka...

Reks trafił do schroniska, w którym mieszka już bardzo długo. Niestety, nawet najlepsze schronisko nie jest w stanie zastąpić psu domu i człowieka i zapewnić takiej opieki, jaką może dać człowiek.

Relacja wolontariuszki:

"Pojechałam zrobić zdjęcia dla psiaka, który od dawna przebywa w schronisku i nie jest bokserem. I jak Go zobaczyłam to oniemiałam. Pierwsza myśl... Reks- miłe wspomnienie z dzieciństwa... Tak tylko mój Reks mieszkał w domu, spał na kanapie i miał miłość człowieka.

A ten Reks mieszka w schronisku, ma co jeść, ale do spania ma budę i słomę. O miłości człowieka nie wspomnę, bo ma jej bardzo mało.

Reks to psiak który ma 5-6 lat i  już bardzo długo mieszka w schronisku. Co prawda jest ulubieńcem wszystkich pracowników schroniska, ale to nie zmienia faktu, że bardzo potrzebuje domu i miłości człowieka. Reks jest bardzo przyjazny do ludzi i do zwierząt, na smyczy trochę ciągnął, ale myślę, ze to efekt długiego siedzenia w kojcu. A na adopcję nie ma wielkich szans, bo schronisko wiejskie, bo w oczach wiejskich ludzi duży, bo na pewno agresywny i Bóg wie co jeszcze...Dawno nie widziałam takiego pieszczocha jak Reks. A jaki spragniony przytulania..."

 

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2018 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.