STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
FIFI
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Białe
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

01.04.2016

Fifi  został nam zrzeczony przez właścicieli z powodów osobistych. Chłopczyk  przeszedł pod naszą opiekę i zamieszkał w domu tymczasowym.

Relacja:

"Fifi ma 1,5 roku. Jest wykastrowany, zaszczepiony na wirusówki i wściekliznę, odrobaczony, z czipem, z paszportem i aktualną książeczką zdrowia. Jest przyjazny do dzieci i ludzi oraz do psów. Jest uczulony na drób, dlatego preferowana jest karma z jagnięciną lub rybą. Uwielbia piłeczki i sznureczki...... szuka domu "

 

 

16.05.2016

Fifi zamieszkał w nowym domu w Gnieźnie.

Relacja Pani Ewy i Pana Adama :)

"Kochani ! Fifi mieszka w naszym domu. Jest to najwspanialszy piesek na świecie. Wszyscy jesteśmy w nim zakochani ( nawet moja Teściowa ! ) Fifi początkowo miał infekcję lewego uszka. Obecnie jest wyleczony. W naszym domu zachowuje się, jak by był od zawsze . Akceptuje i hipnotyzuje, swymi pięknymi, dużymi oczami  nie tylko domowników !!! Uwielbia bawić się piłeczkami i sznureczkami. Jest bardzo przyjazny dla piesków, z którymi się spotyka i wspaniale bawi. Obecnie nie wyobrażamy sobie naszego domu bez FIFIEGO .

Dziękujemy Fundacjii SOS bokserom za zaufanie i przyznanie nam pieska ."

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.