STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SKUBI
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

07.04.2016

Skubi to drobniutki pies w typie yorka, który przeszedł pod naszą opiekę. Jego opiekunowie przekazali go bez żadnych szczepień, prawdopodobnie nie był też odrobaczany. Skubi ma kamień na zębach, bardzo luźny kał i bolesny brzuch.

Relacja Germaine:

"Skubi to bardzo wycofany i zaniedbany psiak. Był skołtuniony, brudny, został ostrzyżony i wykąpany. Pies nie chce jeść, ma krwistą biegunkę, boli go brzuch. Byliśmy dzisiaj w lecznicy, wykonano badanie kału, krwi oraz usg jamy brzusznej, które wykazało duży stan zapalny przewodu pokarmowego. Skubi dostał antybiotyk, leki osłonowe i przeciw bólowe, jutro czeka nas kolejna wizyta."

 

15.04.2016

Skubi był kilka dni temu w lecznicy, pobrano mu krew, wykonano badanie kału oraz USG jamy brzusznej. W związku z tym, że kał był galaretowaty i krwisty a jama brzuszna tkliwa, pies dostał lek rozkurzcowy, osłonowy na przewód pokarmowy oraz antybiotyk.

Relacja Germaine:
"Po podaniu leków stan Skubiego się poprawił, pies zaczął chetnie jeść, nie był już smutny i osowiały. Skubi domaga się cały czas głaskania, chce być noszony na rękach, wpada w panikę, kiedy traci opiekuna z oczu."

 

 

16.05.2016

Skubi zamieszkał jakiś czas temu w domu tymczasowym w Lublinie, a opiekunowie tak się w nim zakochali, że yoreczek zostaje  na stałe.

Relacja Pani Hani:

"Dzień dobry.

Przesyłamy zdjęcia Skubiego, który u nas dostał na imię Olek. Pies sprawuje się dobrze. Jest grzeczny. Był do tej pory leczony z powodu zapalenia śluzówki. Kastracja odbędzie się 16.05.2016. Bardzo go lubimy. Zdjęcia zostały wykonane na działce."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.