STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
TIGRA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

16.04.2016

Życie to niekończąca się opowieść, której scenariusza nie sposób przewidzieć... Najlepiej zaplanowane, ze wszystkimi szczegółami i nagle... rozsypuje się jak domek z kart, jak domino... Czasem szkody są niewielkie... czasem konsekwencje jak po przejściu lawiny...

W takim cudnym domu szczęśliwe życie wiodła Tigra, ale splotem  wydarzeń jej harmonia została zachwiana. Zostaliśmy poproszeni o pomoc. Właściciel Tigry z rozdartą duszą i krwawiącym sercem musiał znaleźć dla suni nowy dom.

Wczoraj Tigra przeszła pod naszą opiekę i zamieszkała w domu, w którym kilka dni temu odszedł nasz były podopieczny Lord. Wraz z psem, w pakiecie pod nasze skrzydła trafiła również cudna kotka i zamieszkała w nowym domku razem z Tigrą i spółką :)

 

 

05.05.2016

Tigra w swoim nowym domku zawojowała serca wszystkich domowników i uzyskała miano "pełnoprawnego członka rodziny"

Relacja Anety:

"Elu, kilka słów o naszych przytulasach

Tigra, którą otrzymaliśmy w pakiecie z kotką Kameą obecnie /Wandeczką/- bokserka, która trafiła pod nasze skrzydła i skradła serca od pierwszych chwil, łagodna i ufna dama . Dziewczynka, która uwielbia jeździć autem najlepiej na miejscu kierowcy. Jest ułożona i pięknie chodzi na smyczy. Czasem tylko na długich spacerach „zawiesza się”, nagle staje głowa w dół i koniec spaceru. Dopiero na komendę „wracamy” ożywia się.

Nasza Tigra uwielbia wszelkiego rodzaju pieszczoty i kanapowe czytanie książek wspólnie z pańcią leżąc w tym czasie w panci nogach. Nie ma też kłopotów z jedzeniem. Jedyna rzecz z jaką jeszcze ciągle walczymy to oswojenie Tigry do jednej z naszych kocić. Wierzymy jednak, że nasza Aksamitka odpuści i nie będzie tropić naszej kici. Na terenie posesji Tigra czuje się już panią i obszczekuje nieproszonych gości, wspólnie z naszą kundelką Pestką. Wspaniały obronny duet.

Jeszcze kilka słów o adoptowanej kotce Wandeczce, którą podziwiamy od pierwszych chwil za odwagę. Kotka przemiła, ufna i szybko zintegrowała się z naszymi dwoma kociczkami. Teraz  bawią się już razem, a nawet sypiają obok siebie. Pestka nasza kundelka również zaakceptowała ją od pierwszych chwil.

Drodzy Państwo którzy będziecie mieli okazję czytać mój wpis, wspaniale jest obserwować i uczestniczyć w życiu zwierząt. Radość mojej rodziny, że kolejny raz adoptowaliśmy tak kochane stworzenia jest olbrzymia. Przytulać i kochać"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.