STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BACARDI
Wiek: 7-9
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: W nowym Domu

16.04.2016

Bacardi trafił do schroniska, a schroniskowy kojec czy buda to ostatnie miejsce, gdzie może żyć bokser...

Dziś, po 2 tygodniach kwarantanny Bacardi przeszedł pod naszą opiekę i zamieszkał w domu tymczasowym w Łodzi, u naszego wolontariusza Jacka, który kilka lat temu adoptował od nas bokserkę Crazy. Kilka dni temu Jacek z rodziną pożegnali swojego boksera Chestera.

Relacja Ani:

"Są takie psy, które ze wszystkich sił chcą opowiedzieć człowiekowi swoją historię. Chcą wcisnąć się w kolana, wtulić ciężką głowę, delikatnie musnąć mokrym nosem, położyć łapę i wyśpiewać wszystko. Są takie psy, które przeżyły niemało, ale w człowieku widzą jedynie przyjaciela. Jakieś szczęście na dwóch nogach. Takim psem jest On, Bacardi. Bokser z niewielką domieszką. Staruszek, na którym układa się szron w postaci siwych włosków. Staruszek, który co jakiś czas zapomina, że szczeniakiem nie jest. Ciągnie, chce biec, pędzić, skakać, obwąchać każdy kąt i chłonąć szczęście. Po chwili zatrzymuje się, tuli i zaczyna opowiadać. Cichutko popiskuje patrząc w oczy. Merda ogonkiem i cieszy się, że ludzkie ręce dotykają jego chudziutkie ciałko, z którego sypie się łupież. Grzeczny, kochany, niezwykle mądry pies, który wie do czego służy auto...

Bacardi trafił do schroniska po rekonwalescencji w lecznicy, w której przyjęto go w zabiedzonym stanie. Jako stare, siwe psisko po przejściach nie miał zbyt wielkiej szansy na dom, a jednak... :) Dziś Bacardi przeszedł pod naszą opiekę. Na horyzoncie pojawił się ktoś, kto boksery kocha całym sercem. Bacardi pojechał więc do domu w Łodzi. Będzie dzielił serce Jacka i Jego żony z bokserką Crazy i... wypełni pustkę po odejściu Chestera. Czekamy na relację i zdjęcia."

 

 

22.06.2016


Otrzymaliśmy fotorelację z domu tymczasowego Bacardiego. Z opiekunem, Panem Piotrem, jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym. Bacardi przeszedł w ostatnim czasie zabieg kastracji, został zachipowany. Obecnie jest leczony na zapalenie ucha. Dostał też od Pana Piotra adresatkę w prezencie. Ze swoim Opiekunem jeździ na wycieczki w góry i spędza czas na ogródkach działkowych. Bacardi nie jest zsocjalizowany z innymi psami, staje się nadpobudliwy, więc odbywa spotkania z Behawiorystą, aby pomógł Bacardiemu zapanować nad emocjami przy spotkaniu z innym czworonogiem.

 

28 Listopad 2016

Otrzymaliśmy nową relację od opiekuna Bacardiego, Pana Piotra.

Mamy wspaniałe wieści, Bacardi ma swój dom. Pan Piotr postanowił, że Bacardi zostanie z nim na zawsze. 

Po początkowych trudnościach i pomocy behawiorysty (pozdrawiamy Panią Klaudię), Bacardi nauczył się ogłady przy kontaktach z innymi psami i w nagrodę pojechał ze swoją nową rodziną na wakacje nad wodę.

Relacja Pana Piotra:

"Witam, przesyłam parę zdjęć Bakardiego, a obecnie Babiego. Babie miewa się coraz lepiej, jego akceptacja jest coraz to większa, otwiera się bardzo, coraz bardziej okazuje jakim wesołym i czułym jest pieskiem, co nas bardzo cieszy. Na początku był bardzo zamknięty."

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.