STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
DINO
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: dom
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

01.10.2009r. Dino zostaje w domu tymczasowym na zawsze :))

 

Dino pilnie szuka domu stałego lub nowego domu tymczasowego, gdyż z powodu wyjazdu opiekunów w dotychczasowym może pozostać tylko przez kilka najbliższych dni.
Pies został uratowany przed uśpieniem, którego domagał się były właściciel.
Dino jest w trakcie diagnozowania: ma problemy ze wzrokiem, ale jest w dobrej kondycji. Nie sprawia żadnych problemów - grzecznie zostaje w domu, nawiązał przyjaźń z kotem, jest łagodny, spokojny i bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem. Kiedy poznał topografię mieszkania, bez problemu radził sobie z odnalezieniem miski i swojego posłania.
W obecności obcych psów Dino czuje się niepewnie: kłapie zębami na prawo i lewo i warczy, dlatego na spacerach potrzebuje człowieka, który będzie mu przewodnikiem; prawdopodobnie trzeba będzie go wyprowadzać na sztywnym pałąku - takim, jaki stosują niewidomi w pracy z psami przewodnikami - z tym, że tu pies potrzebuje pomocy, miłości i opieki.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.