STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
DUSIA
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

17.07.2016

Choć jesteśmy fundacją od BOKSERÓW, w naszym statucie mamy "ratowanie zwierząt". Pod naszą opiekę trafiają więc nie tylko boksery, czy psy w typie, a nawet kundelki ale również zdarza nam się, że naszym podopiecznym zostaje kot.

Dusia to maleńka koteczka, która znaleziona została przy drodze, słaniająca się na łapkach, chora, zaniedbana, zabiedzona...Trafiła na "jedną z nas" więc natychmiast otrzymała pomoc. Ala nie przeszła obojętnie, tylko z pełnym zaangażowaniem zajęła się sierotką.

Relacja Ali:

"Dusia ma teraz około 2 miesięcy. Miała w uszach świerzbowca (już wyleczony) i kocie zapalenie wirusowe. Brała zastrzyki, teraz kończy leczenie na tabletkach. Jest radosna i przyjazna dla ludzi i psiaków, z Irą chce się bawić i wtula się w nią jak dziecko. Ma ogromny apetyt. Została znaleziona przy polnej drodze, gdy wyszła z pokrzyw. Na pewno ktoś specjalnie ją tam wrzucił. Dusia tuli się do Iry i wchodzi nam na kolanka i wtedy cudownie mruczy, liże nam ręce i jest bardzo wtedy szczęśliwa. Jak stuknę miseczką, zaraz podbiega, taka mądra dziewczynka..."

Dusia szuka domu, najlepiej z psem lub innym kotem, takiego domu, który zapewni jej dozgonną miłość i poszanowanie...

 

 

24.08.2016

Miłością chyba można się zarazić. W zasadzie nie trzeba nawet drogi kropelkowej. Może wystarczą telefoniczne rozmowy? Może zdjęcia wysyłane w mailu? A może po prostu niespodziewany gość wystarczy. Taki, który miauknie i otrze się o nogi? Ostatnio coraz częściej widzimy, że bardziej narażeni są ci, którzy w domu mają boksera. Ala już się wyleczyć nie chce, zresztą pewnie i tak by to nic nie dało. Dusia zostaje na zawsze w swoim domu tymczasowym.

Relacja Ali:

"...Jest cudna, ożywiła nasz dom, znów jest radośnie w domu po śmierci Indiego... nie wiem kocham tą piorunicę :) W życiu się nie spodziewałam, że polubię koty !

Jest już zdrowa, zaszczepiona ... figlują z Irą na całego, jest pełnoprawnym członkiem rodziny i jej już nie oddamy o!

Właściwie to dzięki Irze zostaje u nas, bo ją zaakceptowała. Ira jest cudowna normalnie !!!"

I takie zakończenia kochamy najbardziej.

Alu, gratulujemy najlepszej decyzji, bo "to jak traktujesz koty decyduje o twoim miejscu w niebie"(Robert A. Heinlein)

 Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.