STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ŁATKA
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

02.08.2016

Łatka ma 2,5 miesiąca, jest zaszczepiona, odrobaczona i zaczipowana.

Do Fundacji zglosiło się kilkaset osób zainteresowanych adopcją. W związku z tym informujemy, że wszystkie szczeniaki są już w trakcie procedury adopcyjnej.


 

 

22.08.2016

Łatka zamieszkała w nowym domu u Pani Haliny, która jakiś czas temu adoptowała od nas bokserkę Sarę. Staraliśmy się wszystkie maluchy wydać do domów, w których jest już pies, co zapewni maluchom prawidłowy rozwój i da towarzystwo do zabaw.

Relacja Pani Haliny:

"Dzięki Fundacji SOS bokserom, w naszym domu pojawiła się kolejna boksereczka.

Lusia-bo tak ma na imię, podbiła serca domowników i rezydentki Sary.Nie było to trudne bo jak nie zakochać się w takim cudownym maleństwie.
Sara, którą też mamy dzięki zaufaniu Fundacji, w końcu pokazała swój boksiowy charakter.

Po dwóch dniach, które dziewczynki spędziły na poznawaniu się, zapanowała absolutna miłość. Chociaż już pierwszej nocy spały razem.Teraz są zabawy, dokazywanie, delikatne podgryzanie, słowem - czyste szaleństwo. Sara, która ma już chyba 9 lat, zachowuje się jak szczeniak i w końcu jest szczęśliwa. Lusia zadowolona, bo wszyscy głaskają, micha pełna, spanie wygodne no i zabawy z drugą bokserką. Czego chcieć więcej..Lusia wędrowniczka całymi dniami zwiedza najdalsze zakamarki ogrodu, ale pięknie reaguje na swoje imię i przybiega na zawołanie.

Bardzo dziękujemy za zaufanie i powierzenie nam kolejnej cudownej bokserki.                         Serdecznie pozdrawiamy i w załączeniu przesyłamy kilka zdjęć. Lusia, Sara, Halina i Kazimierz."

 


15 Styczeń 2017

Dostaliśmy nową relację i zdjęcia z domu Łatki:

"Serdecznie witam i w końcu przekazuję dobre wiadomości. Nasza młodsza pociecha  Latka / Lusia jest przekochana, ale jak to młody psiak rozpiera ją energia. Mogłaby jeść bez przerwy, ponieważ jest bardzo łakoma, porcje Royala dzielę na 3 części -   bo je bardzo łapczywie. Oprócz karmy i smaczków obgryza również nogi od stołu i stołków, je wszystkie rzeczy jadalne i niejadalne. Zmusza  nas to do idealnego porządku, nawet kompostownik jest przykryty, żeby nasza kochana Lusia nie wyjadała resztek. Ale jest śliczna, kochana coraz mądrzejsza i bardzo się cieszymy że zamieszkała  w naszym domu. Sterylkę  mamy już za sobą, Lusia zniosła ją dzielnie i bez komplikacji.
Sunie są kochane i wnoszą w nasze życie wiele radości.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy fundacji za zaufanie i powierzenie nam cudownych bokserek. Halina, Kazimierz, Sara i Lusia."

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.