STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BELLA
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: Siedz. Fund.
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

02.08.2016

Bella ma 2,5 miesiąca, jest zaszczepiona, odrobaczona i zaczipowana.

Do Fundacji zglosiło się kilaset osób zainteresowanych adopcją. W związku z tym informujemy, że wszystkie szczeniaki są już w trakcie procedury adopcyjnej.



13 Wrzesień 2016

Bella zamieszkała w nowym domu w Olsztynie, gdzie bez większych problemów przyjął ją adoptowany od nas Mike. Staraliśmy się, aby dzieciaczki trafiły do domów z innymi psami, co gwarantuje im prawidłowy rozwój i towarzystwo do zabaw.

Relacja Pani Ani:

"Belcia. :)

Przepiękna sunia 4 miesięczna. O konturach oczu Kleopatry. Po przywiezieniu jej do domu i wizycie u Pani doktor, po badaniach okazało się, że ma niedokrwistość i to dużą... dzisiaj już dawno o tym zapomnieliśmy. To już nie wulkan energii... to ... trudno powiedzieć ... szatan mały, kochany, mała królewna o szelmowskim spojrzeniu :) ale jedno jej spojrzenie i załatwia wszystkich... nie można jej nie kochać.. :) Nawet nasz dumny i niedostepny Mike...uległ jej czarowi. :) Bardzo mądra i jak na swój krótki żywot posłuszna."
 
I o to właśnie chodzi, aby psy trafiały do kochających opiekunów, którzy zapewnią im wszystko, czego dusza zapragnie. 
 
 
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.