STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ŁATEK
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: W nowym Domu

03.08.2016

Łatek ma 2,5 miesiąca, jest zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany.

Do Fundacji zglosiło się kilkaset osób zainteresowanych adopcją. W związku z tym informujemy, że wszystkie szczeniaki sa już w trakcie procedury adopcyjnej.


16 Wrzesień 2016

Łatek nie szuka już domu, bo dom znalazł jego :) Jego nowa rodzina zakochała się w chłopaku po uszy i stał się on pełnoprawnym jej członkiem. On również trafił do rodziny, w której ma zapewnione psie towarzystwo. Pani Agnieszka jakiś czas temu adoptowała od nas sunieczkę Dorę.

Relacja Pani Agnieszki:

"Leon, przed adopcją Łatek, to drugi bokserek w naszej rodzinie dzięki Fundacji SOS Bokserom.
Pełen energii szczeniak został serdecznie przyjęty przez wszystkich Członków rodziny, a w szczególności przez rezydentkę Dorę. Rozkochał wszystkich wokół siebie włącznie z sąsiadami. Stał się oczkiem w głowie starszej suczki, która matkuje mu na każdym kroku i otacza psią opieką. Szybko nauczył się czystości i podstawowych komend, które przyszły mu z łatwością. Poznając otoczenie wprowadza  w zachwyt i dobry nastrój, który przepełnia Nasz dom. Leoś wkomponował się w Naszą rodzinę jakby od dawna był jej częścią.
Bardzo dziękujemy  za obdarowanie nas zaufaniem. Pozdrawiamy."

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.