STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
DIEGO
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: Siedz. Fund.
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: W nowym Domu

03.08.2016

Diego ma 2,5 miesiąca, jest zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany.

Do Fundacji zglosiło się kilkaset osób zainteresowanych adopcją. W związku z tym informujemy, że wszystkie szczeniaki są już w trakcie procedury adopcyjnej.


11 Wrzesień 2016

Nasz mały Diego zamieszkał w nowym domu w Sosnowcu, gdzie od razu zajął należne mu miejsce na kanapie i co za tym idzie zyskał tytuł "Króla kanapy"

Relacja z domu:

"Witamy Pani Katarzyno,

Przesyłamy zdjęcia z nowego domu Diega.
 
Już po pierwszym tygodniu  jednogłośnie możemy powiedzieć, że jesteśmy zakochani w naszym łobuzie i mamy nadzieje, że z wzajemnością. 
Początek pobytu  Diego przespał, ale z każdym dniem robi sie coraz pewniejszy siebie, rozrabia i szkuci. Robi to z tak pięknymi oczami, że nie jesteśmy w stanie się  złościć a kanapa to jego drugie ulubione miejsce, zaraz po kuchni:)
Problem z biegunką został rozwiązany podczas dwóch wizyt u weterynarza, jednak potem okazało się, że jest uczulony,​ obecnie Diego
​przechodzi terapię. Dostaje dexamethazon i jakiś niesteroidowy lek na uczulenie nowej generacji (u ludzi niestosowany, więc nie pamiętamy nazwy). 
Damy znać jak już sie pozbędziemy bąbli, jak sobie radzi:). ​
 
Pozdrawiamy i dziękujęmy jeszcze raz za zaufanie, ​
Kasia Leon i Diego -  Król kanapy"
 
 
 
 
 
06 Sierpień 2017

Dostaliśmy relację i zdjęcia z domu Diego, bokser przeszedł jakiś czas temu zabieg kastracji.

"Witam,

Już niedługo minie rok odkąd Diegusek jest z nami, pora więc na krótkie sprawozdanie z jego pieskiego życia!

Wyrósł na prawdziwego kanapowego potwora!

Kocha poduszki ponad wszystko i jak tylko ma okazje to je okupuje. Nie brakuje mu również BOKSIOWEGO temperamentu. Uwielbia zabawy na dworze. Jeździmy razem na rolkach i rowerze a ostatnio nawet odkryliśmy że uwielbia wodę i całkiem dobrze pływa (co jest kłopotliwe, bo przestajemy dla niego istnieć jak tylko ją zobaczy ;/). Kto by się spodziewał, że będziemy zazdrośni o każdą większą kałużę...

Poznał koleżankę na osiedlu, bawią się przynajmniej dwa razy w tygodniu, a na osiedlu zna już więcej osób niż my... Zgodnie z umową adopcyjną Diegusek został wykastrowany w kwietniu tego roku i wszystko przebiegło bez powikłań. W załączeniu parę zdjęć;)

Kasia, Leon i Dieguś"

 

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.