STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
COCO
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: W nowym Domu

03.08.2016

Coco ma 2,5 miesiąca, jest zaszczepiona, odrobaczona i zaczipowana.

Do Fundacji zglosiło się kilkaset osób zainteresowanych adopcją. W związku z tym informujemy, że wszystkie szczeniaki są już w trakcie procedury adopcyjnej.04 Październik 2016

Coco nie szuka już domu. Jej tymczasowy opiekun, który jakiś czas temu przygarnął do siebie naszego podopiecznego Tysona, podjął najsłuszniejszą decyzję, że Coco zostanie u nich na zawsze. 

W niedzielę odwiedziliśmy Coco i Tysona. Psy pokochały się, razem brykają i dokazują i dają mnóstwo radości swoim opiekunom, którzy bardzo tęsknili za boksiowymi wygłupami i nocnym chrapaniem.

Relacja Germaine:

"Coco to wulkan energii, cały czas w ruchu, podpatruje swojego starszego kolegę Tysona i uczy się od niego wszystkiego."

 

 

05 Styczeń 2017

Adoptowana od nas Coco uciekła jakiś czas temu razem z bokserem Tysonem ze swojego nowego domu. Odebraliśmy je z lecznicy dzięki temu, że były zaczipowane na Fundację. Opiekun poinformował nas o tym, że uciekły dopiero po dwóch dniach. Psy wróciły do domu, a opiekun podpisał zobowiązanie, że nie będzie ich spuszczał ze smyczy. W związku z tym, że w chwili znalezienia, psy nie miały na sobie obróżek ani adresatek, opiekun zobowiązał się również, że psy zawsze będa miały na sobie adresatkę.

Niestety po 3 tygodniach psiaki nie zostały doplinowane i uciekły poraz kolejny. Tyson po kilku godzinach wrócił do domu, Coco błąkała się dwa dni. Dzięki naszym ogłoszeniom zgosiła się do nas osoba, która ją znalazła (bez obróżki i adrestaki) i sunia wróciła pod nasza opiekę.

Fundacja podjęła decyzję, że Coco nie wróci już do opiekuna, który dwukrotnie naraził jej życie, a dla Tysona szukamy pilnie nowego DT lub stałego, ponieważ pies może uciec kolejny raz i opiekun poprosił nas o znalezienie dla niego nowego domu.

 

24 Kwiecień 2017

Coco w domu tymczasowym zadomowiła się  i czuje się rewelacyjnie. Jakiś czas temu umówiliśmy  sterylizację. Sunia jest już po zabiegu. Bardzo przywiązała się do opiekunki. Za kilka dni wybieramy się w odwiedziny do jej domku i podpiszemy umowę adopcyjną.

Relacja z domu tymczasowego Coco:

"Witam!  

Przedstawię krótkie streszczenie życia Coco, która u nas nazywana jest Klusią. 
 
Klusia mieszka ze mną i moją 16 letnią córką oraz drugim przedstawicielem psiego gatunku Czesterem, a także czterema kotami. Wszyscy razem się dogadują i tylko czasem mają małe sprzeczki. Jej ulubionym miejscem do spania jest oczywiście moje łóżko,a właściwie już nasze. 
Na spacery chodzimy we trójkę do pobliskiego lasu lub na łąki. W kontaktach z innymi stworzeniami jest towarzyska, a w najgorszym wypadku chce je gonić.  Nie wykazuje agresji.  Czasem szczeka na obcych dzwoniacych do drzwi oraz poza domem na pijanych mężczyzn.  
Klusia jest ciekawym Świata i inteligentnym stworzeniem. Bardzo się cieszę, że jest z nami "
 
 
 
 
23.09.2018
Opiekunka Coco, Pani Marta podpisała z Fundacją umowę adopcyjną i Coco nazwana w domu Kluseczką stała się pełnoprawnym członkiem rodziny!
 
 
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.