STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
RAFI
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: Siedz. Fund.
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

03.08.2016

Rafi ma 2,5 miesiąca, jest zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany.

Do Fundacji zglosiło się kilkaset osób zainteresowanych adopcją. W związku z tym informujemy, że wszystkie szczeniaki są już w trakcie procedury adopcyjnej.


16 Wrzesień 2016

Rafi zamieszkał w nowym domu. On również trafił do domu, w którym ma zapewnione towarzystwo nieco starszej koleżanki i kolegi. Psiaki razem bawią się i dokazują, dając swoim opiekunom mnóstwo radości.

Relacja opiekunki:

"Jesteśmy szczęśliwi, że Rafi dołączył do naszej rodziny. Może to nie wychowawcze, ale śpimy z nim i Luśką w jednym łóżku. No chyba, że wykradnie nam go z łóżka nasza córka. Pierwszego dnia spał z córką na plecach, jak mały dzidziuś na poduszce, przykryty kołdrą, całą noc do rana. Jest bardzo kochany. Nie stroni ani od naszych psów, czyli starszego pudelka Kokosa i Luśki. Lubi też być blisko ludzi. Zasypia na kolanach. Mam w ogrodzie mały basen, którym jest bardzo zainteresowany ☺."

 

09 Wrzesień 2017

Dostaliśmy relację z domku adopcyjnego naszego byłego podopiecznego Rafiego. Pani MArzena pisze do nas tak:

"Witam serdecznie,

przesyłam Pani zaświadczenie o kastracji Rafiego oraz kilka zdjęć Rafika i jego ukochanej Luśki.
 
Rafi od samego początku odnalazł się w naszym domu i został pokochany przez nas wszystkich. Jest cudownym, przekochanym pieskiem i wielkim przyjacielem Lucy. Razem śpią, razem pokonują wielokilometrowe spacery codziennie rano po lesie z moim mężem, który jest zakochany w Rafie. 
Żeby nie było tak pięknie to dzięki Rafiemu mam nowe meble w domu i zrobiony mały remoncik :) . Mimo tego, że jestem z nimi cały dzień i że mają cały ogród do dyspozycji przy każdym moim wyjściu z domu Rafi niszczył i gryzł co tylko się dało. Mam nadzieję, że z czasem z tego wyrośnie ale zdaję sobie z tego sprawę, że boksery do późnej starości potrafią zdemolować chałupę :)
Miałam trochę problemów ze zdrowiem Lucy. przeszła dwie operacje oka i musiałam ją też wysterylizować dla dobra jej zdrowia ale Rafi dzielnie ją wspierał i opiekował się koleżanką. Ja też w kwietniu miałam bardzo poważną operację i dlatego kastrację Rafiego przełożyliśmy na koniec wakacji, żeby być już w dobrej formie i żeby było już trochę chłodniej. Wszystko goi się u Rafika ładnie, skacze i bawi się jakby nic się nie stało. 
Kochamy go bardzo, to wspaniały pies i nie wyobrażamy sobie życia bez niego. On nas chyba też kocha :). Jesteśmy szczęśliwi, że jest z nami, to była dobra decyzja, żeby Rafik dołączył do naszej dużej kocio-psiej rodziny!
Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję za zaufanie nam i możliwość bycia z Rafem,
 
Marzena"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.