STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
PUSZEK
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Białe
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

14.08.2015

Puszek błąkał się dłuższy w okolicy jednej z restauracji. Dostawał resztki jedzenia. Losem psiaka zainteresowali się Marek z Olgą, którzy wracali z urlopu. Od pracownikow restauracji dowiedzieli się, że psiakiem nikt się nie interesuje.

Puszek przyjechał więc z Olga i Markiem do Warszawy, był już w lecznicy, został zaszczepiony.

 

18 Listopad 2016

Puszek choć nie jest bokserem, znalazł w naszej fundacji opiekę i pomoc. Psiak szybko znalazł dom tymczasowy. Opiekunowie pokochali Puszka i podjęli decyzję, że zostanie u nich na zawsze.

 

Relacja Olgi:

"Pusio jest sprawcą kilku zniszczeń w domu - ucierpiało łóżko, fotele, kapcie i pluszowy renifer, ale temu słodziakowi chyba każdy wybaczyłby wszystko. To strasznie wesoły i rozbrykany Kundel, który wprowadza dużo zamieszania i skutecznie przekonuje do zabawy swoich starszych kolegów i koleżankę Westę. Biegają po domu, zabierają sobie zabawki, podgryzają w łapki. Kiedy nikt z Puszkiem nie chce się bawić, bierze zabawkę w zęby, idzie do któregoś psiaka i rzuca zabawkę pod łapy i problem rozwiązany, zabawa się zaczyna. Nikt mu nie potrafi odmówić ani się na niego gniewać. Prawdziwym nauczycielem Puszka jest Churli. Puszek przygląda się poważnemu, już wiekowemu kumplowi i go naśladuje.
Kiedy wychodzimy z domu, Puszek wskakuje na parapet i obserwuje, gdy wracamy - nadal tam siedzi, ale gdy nas zobaczy biegnie do drzwi i już z Białą nas witają w podskokach.
Puszek jest taką iskierką w naszym domu, radością dla wszystkich."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.