STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
CZARNA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: W nowym Domu

28.08.2016

Czarna to nasza nowa podopieczna. Bokserka została wczoraj zrzeczona na rzecz naszej Fundacji.

Czarna ma 3 lata. Jest bardzo wycofana, ale szybko nabiera pewności siebie i zaufania do człowieka. Bokserka przyjechaławczoraj prosto do lecznicy. Opis z wizyty oraz wyniki suni w jutrzejszej relacji.

 

10 Wrzesień 2016

Czarna po badaniach w lecznicy

Czarna była w lecznicy na badaniach. Sunia przyjechała bez książeczki zdrowia,w związku z czym została odrobaczona, zaszczepiona oraz zaczipowana. Pobrano jej krew, wynik morfologii wykazał bardzo podniesione próby wątrobowe. Czarna ma też zapalenie uszu, dostała lek z antybiotykiem do zakraplania.

14 Wrzesień 2016

Czarna jest bardzo kontaktową, uwielbiającą zabawę i przytulanie się bokserką.

W związku z tym, że sunia miała bardzo podwyższone próby wątrobowe, w najbliższym czasie czeka ją wizyta kontrolna w lecznicy i kolejne badanie krwi.

21 Wrzesień 2016

Czarna nie szuka już domu. Nasza cudna dziewczynka zamieszkała ze swoją nową rodziną, w domu naszego wolontariusza Wiktora i otrzymała imię Sonia. 

Bokserka miała powtórzone badania, kiedy wszystkie wyniki badań będą już prawidłowe, czeka ją zabieg sterylizacji.

Relacja Germaine:

"Bokserka przyjechała do lecznicy, lekarz pobrał krew, wyniki wątrobowe są dużo lepsze, ale niestety nadal podwyższone. Uszy w lepszym stanie, Pani Doktor wyczyściła je jeszcze raz. Czarna została zaszczepiona na wirusówki. Podczas wizyty była bardzo grzeczna i dzielna. Po wizycie podpisaliśmy z opiekunem umowę adopcyjną."

 Relacja Wiktora:

"Czarna, a w zasadzie Sonia, dołączyła do naszej rodziny. Na spacerze zapoznawczym chętnie szła z nami. Zakochaliśmy sie od pierwszego wejrzenia. Otworzyliśmy drzwi do auta, a sunią weszła sama. Jak to młody psiak bryka i wariuje, ale zdajemy sobie sprawę, że przed nami trochę pracy wspólnej. Myślę, że główne czynniki, których Sonia potrzebuje, to czas, miłość, opieka i troskliwość. Jesteśmy przekonani, że jej sie spodoba i będziemy szli razem przez życie"

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.