STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
KLUSEK
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Dom Stały
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: W nowym Domu
12 Wrzesień 2016

Klusek błąkał się, został zauważony przez osobę, która nie przeszła obok niego obojętnie i zaprowadziła do lecznicy. Pies nie miał na sobie obróżki ani adresatki. W lecznicy okazało się, że nie ma również czipa.

Klusek został w lecznicy kilka dni, w tym czasie był ogłaszany, niestety przez kilka dni nikt się po niego nie zgłosił.

W sobotę pies przeszedł pod naszą opiekę, skontaktowaliśmy się ze schroniskiem i udało nam się ustalić, że ktoś zgłosił zaginięcie psa zostawiając swój numer telefonu. W międzyczasie do lecznicy zgłosił się właściciel, który zauważył ogłaszanego psa na portalu Facebook.

Skontaktowaliśmy się z osobą podającą sie za właściciela i standardowo poprosiliśmy o okazanie książeczki zdrowia, historii leczenia oraz zdjęć psa. Właściciel psa umówił się z nami w lecznicy, przywiózł książeczkę, w której były wpisy ze szczepień oraz historia leczenia, pokazał nam również zdjęcia psa. Pies został zaczipowany i zobowiązaliśmy właściciela w protokole przekazania do zapewnienia psu adresatki.

Klusek, roboczo nazwany przez nas Rudzikiem wrócił szczęśliwie do domu.

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.